Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy fog reagálni ha...

Vajon hogy fog reagálni ha megkapja?

Figyelt kérdés

Párommal nem rég óta vagyunk együtt, 3 hónapja!Vettem neki karácsonyra ajándékot 30 ezerért!Konkrétan nem beszéltünk meg csak így célozgatások voltak hogy nem nagyon ajándékozgatunk karácsonyra mert ő elég szűkösen van egy váratlan nagyobb kiadás miatt!Mennyire fogja vajon zavarni hogy én "ennyit" költöttem az ő ajándékára ő meg vesz nekem egy ruhadarabot vagy valami ilyesmit,de lehet hogy semmit!Én is csak azért vettem ilyen nagyobb értékbe mert neki meg nagy szüksége lenne erre a termékre munkája miatt úgyhogy pár héten belül kénytelen lenn megvenni magának!Engem igazából nem zavar hogy valami kis apróságot kapok tőle mert én nem igazán szeretek ajándékot kapni senkitől,még karácsonykor se,de őt szerintem zavarni fogja ez a dolog!Adjak neki én is valami kisebb értékűt ezt meg adjam neki oda ünnepek után hogy nini épp arra jártam és megvettem?

22/F


2010. dec. 23. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Remélem tőle egy pontot fogsz kapni! Tudod, amit mondatok végére lehet tenni! Vagy inkább többet! Mert neked már elfogyott! A pont olcsó is! Pont jó ajándék lenne neked!
2010. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem bűntudata vagy ilyesmi lesz neki, hogy te vettél neki, ő meg nem...és ha pl. egy 2ezer forintos ajándékot vettél volna akkor is meglenne neki ez az érzés. Mert te költöttél rá, ő meg nem =/

Nem lehetne mondjuk névnap/születésnapkor oda adni neki?

2010. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem nem lehet később mert neki ez a munkaeszköze és most kölcsön van nála másé!januárba meg venni akar egyet magának úgyhogy születésnapjáig meg nem húzhatom!Első ne haragudj de nem nagyon értem amit írtál!
2010. dec. 23. 15:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégis jobb lenne ha most adnád oda...
2010. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

az elsőt én sem értem

amúgy a helyzet nagyon hasonlít a tavalyi karácsonyomhoz

nekem volt egy nagyobb kiadásom és sajnos semmit nem tudtam venni a páromnak amit nagyon sajnáltam de ő is legalább 30 ezret költött rám

ő megtehette (nem milliomos csak félretett) és megvette nekem azokat a dolgokat amikre nagy szükségem volt

én nagyon örültem nekik és sajnáltam hogy tőlem nem kapott semmit de ő legfőképp annak örült hogy nekem örömöt szerezhetett :)

késöbb készítettem neki egy nagyon egyedi ajándékot

biztos kicsit csalódott lesz de hát örülni is biztos fog :)

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Első arra célzott, hogy nem!!! csak!!! felkiáltójellel!! lehet lezárni egy mondatot............ Hanem ponttal is.

Nagyon zavaró a sok felkiáltójel, olyan, mintha végig kiabálnál. Bocs, kiabálnál!

2010. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja ne haragudjatok a sok felkiáltójelért de tényleg mindig azt teszek a mondatok végére.Biztos hogy örülni fog neki nagyon csak szerintem zavarni foglya a kettő közötti különbség.És megint majdnem felkiáltójelet tettem:)
2010. dec. 23. 15:51
 8/12 anonim ***** válasza:
biztos meglesz benne ez az érzés, de attól még biztos örüli fog neki. inkább add oda most!! :P
2010. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem örülni is fog meg nem is.Nagyon kellemetlen lehet neki ha ö nem vett ennyiért,amúgy még nem vagytok rég együtt szóval itt még annyira nagyon komoly ajcsi nem kellett volna.Biztos ha erre van szüksége és fontos a munkájához akkor örülni fog.Szóval szerintem olyan 1-1.

Én is jártam már így és nagyon kellemetlenül éreztem magam.

Amúgy nem rossz ez a karácsony utána ajcsi ötlet,mert meglátod ugyis akkor h ö mit vett és mondjuk veszel te is egy kisebb dolgot mint amit most vettél.(Így ha balul sülne el a drága akkor nem rontod el a hangulatát karikor).Utána odaadhatod neki még lehet ugy jobb is h na van még egy meglepetésed...Azt hiszi h megkapott mindent karira de mégse.Nem tudni mi lenne a jo mert van aki szimplán örülne egy ilyen nagy ajcsinak de van akinek taccsravághatod vele a kedvét ha neki kellemetlen.

2010. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szüleimmel hasonlóan vagyok, hogy sokat költenek rám, de én most nem állok annyira jól. Idén mondtam is, hogy tényleg semmire nincs szükségem, mert mindenem megvan. Ettől függetlenül biztos, hogy vettek valamit.

De az előre mondták, hogy egy új paplant vettek nekem otthonra (mármint náluk), mert vesebajom lett és jobban tudjak gyógyulni a két ünnep között náluk. De ezt nem meglepetésnek szánják, inkább hasznos cuccnak.

2010. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!