Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy fog reagálni ha...

Vajon hogy fog reagálni ha megkapja?

Figyelt kérdés

Párommal nem rég óta vagyunk együtt, 3 hónapja!Vettem neki karácsonyra ajándékot 30 ezerért!Konkrétan nem beszéltünk meg csak így célozgatások voltak hogy nem nagyon ajándékozgatunk karácsonyra mert ő elég szűkösen van egy váratlan nagyobb kiadás miatt!Mennyire fogja vajon zavarni hogy én "ennyit" költöttem az ő ajándékára ő meg vesz nekem egy ruhadarabot vagy valami ilyesmit,de lehet hogy semmit!Én is csak azért vettem ilyen nagyobb értékbe mert neki meg nagy szüksége lenne erre a termékre munkája miatt úgyhogy pár héten belül kénytelen lenn megvenni magának!Engem igazából nem zavar hogy valami kis apróságot kapok tőle mert én nem igazán szeretek ajándékot kapni senkitől,még karácsonykor se,de őt szerintem zavarni fogja ez a dolog!Adjak neki én is valami kisebb értékűt ezt meg adjam neki oda ünnepek után hogy nini épp arra jártam és megvettem?

22/F


2010. dec. 23. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

engem elsőre biztos zavarna, ha ennyit költene rám a párom, de aztán belegondolnék, hogy nekem ez kellett, mert munkaeszköz, és akkor felfognám, hogy hogy jól van ez igy.

Hiszen te csak segiteni akartál neki.

Én viszont azt ajánlom a jövőben ebből ne csinálj rendszert, hogy minél drágább ajándékokkal halmozod el a szerelmedet, mert ő ezt nem tudja viszonozni, és csak zavarni fogja.

2010. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tényleg próbáld meg azt, hogy karácsonyra veszel még valami olcsóbb, de nagyon személyes dolgot. Feliratos bögre, plüssállat, stb. Azt mindenképp add oda neki. Ha paritásban van a kettőtök ajándéka, akkor egy-két nappal később "csak úgy" alapon odaadhatod a drágábbat is. Így örülni is fog neki és nem is érzi magát kellemetlenül.


Ha esetleg ő is drága ajándékot vett, akkor a fa alatt elő lehet adni a bögrés/plüssös mutatványt, majd később felállni, hogy "háhááá, nem úszod meg ennyivel, a másik szobában még el van rejtve neked valami".


Ezzel a megoldással csak jól jöhetsz ki a helyzetből, akárhogy is alakul.

2010. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!