Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szánalmas, hogyha valaki...

Nem szánalmas, hogyha valaki nem tud nőt szerezni magának, és ezért ezen az oldalon kezd el mocskolódni? MIÉRT?

Figyelt kérdés
Jó elhiszem,hogy sokan átbaszták az illetőt,de azért érdekesnek találom hogy az iylen férfiak mind áldozatnak állitják be magukat,és azon kivül hogy leirják 55* egy hozzászólásban,hogy azért nincs nőjük mert minden nem gazdagok ,és az összes mai nő ribanc semmi más értelmeset nem tudnak modnani. Nem kellene néha az emebrnek inkáb magába nézni,keserű bosszankodás,és primitív általánosítás helyett? Érdekes,hogy a világon több millió emebrnek sikerül magához hasonló,normális párt találni,a a szegények között is.. Nem lehet,hogy ezek az emberek esetleg bunkók,igénytelenek,félénkek,rossz helyen mozognak? Vagy beképzelt egoista állatok? (Mert ezekből az általánosító hozzászólásokból sokszor ez jön le).
2010. ápr. 24. 17:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Ucsó akikről írsz ők a férfiak.A nyafogók meg a fiúk.

Te 23 vagy.Én 22 éves koromra összehoztam kérót,kocsit,melót.Most 8 évvel később is szinte mindenem megvan csak jobb minőségben.Amikor 20 évesen kispolszkim volt,a nők ugyanúgy beszáltak,nem nyafogtak.Ez a netes ismerkedés,meg msn is azt mutatja hogy fiú vagy.Egy férfi odamegy a nőhöz és elkéri a számát,nem barátnősdit játszik vele neten.

2010. máj. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ehh, én netem szedtem ösze a barátom, 4 éve együtt vagyunk, úgyhogy szerintem ne általánosítsd a netes ismerkedést...
2010. máj. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mentsvárként én is kipróbáltam az internetes ismerkedést, hát mit mondjak egy sz.r. Az összes levelem ment a szemétbe. Pedig normális leveleket írtam.
2010. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz a hülye.

Amúgy valóban,szánalom a köbön.

2010. máj. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!