Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szánalmas, hogyha valaki...

Nem szánalmas, hogyha valaki nem tud nőt szerezni magának, és ezért ezen az oldalon kezd el mocskolódni? MIÉRT?

Figyelt kérdés
Jó elhiszem,hogy sokan átbaszták az illetőt,de azért érdekesnek találom hogy az iylen férfiak mind áldozatnak állitják be magukat,és azon kivül hogy leirják 55* egy hozzászólásban,hogy azért nincs nőjük mert minden nem gazdagok ,és az összes mai nő ribanc semmi más értelmeset nem tudnak modnani. Nem kellene néha az emebrnek inkáb magába nézni,keserű bosszankodás,és primitív általánosítás helyett? Érdekes,hogy a világon több millió emebrnek sikerül magához hasonló,normális párt találni,a a szegények között is.. Nem lehet,hogy ezek az emberek esetleg bunkók,igénytelenek,félénkek,rossz helyen mozognak? Vagy beképzelt egoista állatok? (Mert ezekből az általánosító hozzászólásokból sokszor ez jön le).
2010. ápr. 24. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ne is törődj velük,csalódtak párszor,és utána azt hiszik,mindenki ugyanolyan,ez pedig arra vall,hogy unintelligensek,szűk látókörűek.Nem érdemes olyan emberek szavain kiakadnod,akik két pofára esés után habzó szájjal szidják az összes létező nőt,inkább mosolyogj egyet Rajtuk! Talán egyszer majd felnőnek Ők is agyilag,és megértik,hogyan is működik a világ.Addig meg ne vedd magadra a megjegyzéseiket,azok csak az ilyen kérdéseket feltevők primitív mivoltát tükrözik.
2010. ápr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jav.: -minden
2010. ápr. 24. 18:03
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
ezt pár nőről is el lehet mondani
2010. ápr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

akárkiről el lehet mondani, aki már csalódott.

csak lehet valaki tudja kontrollálni az érzelmeit.

Mondjuk személy szerint engem is idegesítenek a z ilyen vinnyogó pasik, akiknek mindig kiderül azért ilyen balp.öcsök, mert mondjuk tökéletesen elhanyagolták barátnőjüket, azt hitték egy kapcsolatban csak lenni kell és kész. És amikor a nő megelégeli és más oldalán akar boldog lenni, a világ legnagyobb ribancává válik :D

Így kezeld ezt és ne foglalkozz velük.

Igen nőből is van ilyen, de most nem a nőkről beszélünk.

2010. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
az ilyen emberek nem ismerik önmagukat, mindig a másik a hibás típusú csoportba tartoznak és megkeseredettek. nem csak férfiak, de nők is. hányszor hallom azt is mikor a nők hangoztatják, hogy minden pasi egyforma és nincs egy normális sem. az ilyen emberekben van a hiba. hiszen mindenki olyat kap amilyet választ.
2010. ápr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Igen! Ezt már én is észrevettem! általában 0-71% közötti hasznos válasszal és szerintük az okok:

-a nők ribancok

- minden nő a pénzre megy

-természetesen ők az ártatlan bárányok de azért minden hozzászólásukban ez megy: "szúrom a fosódat", "ribanc", a "feminista pi*csa" "du*gd meg jól és dobd ki"....stb.


Persze bennük nincs hiba....áhhh, "a nők a kö*csög pasikat szeretik"--ezt írják mindig....de könyörgöm, ha a nők a kö*csög pasikat szeretik, AKKOR NEKIK MIÉRT NINCS NŐJÜK?


Azért, mert nincs igazuk, és ők a kö*csögök, és ezért nem kellenek senkinek.



Én meg azért vagyok 68%, mert megmondom nekik a véleményemet.


26.L

2010. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
óhhh, már 67%, tehát érzékeny pontra tapintottam....
2010. máj. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Manapság kurv@ nehéz nőt szerezni, mert annyi elvárásnak kell megfelelni, hogy kétszer beledöglenék ha teljesíteni akarnám az elvárásokat. Még a normálisnak tartott nőknél is, így van.


Mellesleg a nők a normális pasikat vállnak, hímnemű barátnőnek használják és elsírják, hogy normális pasit akarnak, aztán mi történik? Egy ugyanolyan macho f.szkalappal jönnek össze, mint korábban. Vannak esetek, amikor jogos, hogy itt fröcsögnek ezek a srácok, és sajnos, ahogy én látom egyre többször jogos.

Nekem sincs már nőm sok ideje és én is szídkózottam itt emiatt, de inkább nem teszem mi értelme van, hogy idegesítsem magamat. Minek? Ha úgy sem lesz, úgy sem lesz. Meghalok szüzen és kész nem nagy dolog kit érdekel.


23/F

2010. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
*szídkózodtam
2010. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Ehhez még hozzászólnék: "azért nincs nőjük mert minden nem gazdagok"


Van egy ismerősöm, akinek az ismerőse társkeresőn próbálkozik. A srác mondta, hogy egy tuti biztos, hogy 4. 5. kérdés mindig az , hogy "Mennyit keresel?" " Milyen autód van?" " Van lakásod?" Ezért van az általánosítás, hogy a nők a gazdag pasikra buknak, ezért hiszik azt, hogy rosszabbak egy gazdag pasinál, mert nekik nincs annyi pénzük. És a nők jönnek azzal, hogy azért, mert rá lehet számítani, biztonságot nyújt stb.

2010. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!