Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez ok lenne arra hogy jelentse...

Ez ok lenne arra hogy jelentsem őket a gyámügynél?

Figyelt kérdés

A szembe szomszédnak van egy 5 éves kislánya és egy kisebb fia.Egész nyáron azt hallgattuk hogy folyton sírnak a gyerekek. Én megértem hogy ilyen korba hisztisek tudnak lenni de ez másfajta sírás, olyan keserves fajta. Tudom, hogy a védőnőt sem engedik be magukhoz. Volt hogy annyira keservesen sírtak hogy az ablakot is becsuktam, csak hogy ne kelljen hallgatni. Nagyon antiszoc család amúgy, nem engedik a gyereket sehova csak az oviba, és hozzájuk sem mehet senki. Nagyon sokszor hallani hogy kiabálnak a gyerekekkel.

Ma pedig odakinn sírt a nagyobbik gyerek, és már átmentünk megkérdezni (kb. az egész környéken lehetett hallani) hogy mi a baja. Kiderült hogy nem volt otthon náluk senki, be volt zárva az ajtó ő meg odakinn volt a német juhász kutyájukkal és az anyukájáért sírt, aki dolgozott.



2016. okt. 1. 12:14
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%
Minden felelős felnőtt embernek kutya kötelessége a gyermekek védelme. Emberi kötelesség. A leírásból egyértelműen kiderült, hogy a gyerekeknek segítségre van szüksége. Nem értem a tétovázás okát. Sürgősen jelenteném legalább a gyermekjóléti szolgálatnak.
2016. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

Titkolnivalóm nincs, csak rühellem az olyan pletykás majmokat, akik mindent tudni akarnak, pedig semmi közük hozzá.

Az ilyen nem rokon, nem barát, de bele akar szólni, hogy neveld a gyereked, mit vegyél a pénzedből, mihez kezdj a saját tulajdonoddal, stb.

Baromság, hogy az óvoda nem jelenti, mert nem azt kérnék számon rajtuk, hogy miért nem szóltak korábban. Azért, mert mostanában vették észre.

Ha megtörténne a baj, na akkor kérnék rajtuk számon, hogy miért nem szóltak egyáltalán, és ők épp ezért jelentik.

De mindent félre lehet magyarázni, az óvónéni napi 8 órában, heti 40 órában biztos nem lát olyasmit, amit egy túlbuzgó leskelődő szomszéd meg lát az ablakból, ugye?

Ilyen hülyeséget.

Ha a gyereket kizárják, másnap úgyis elmeséli odabent, hogy "anya egyedül hagyott otthon, kizárt a kertbe, amikor elment a dolgozóba!"

egy 5 éves gyerek nem tudja még manipulálni a dolgokat, ők még őszinték.

2016. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
10%

Itt normális választ erre nem lehet adni.Ha valaki azt mondja, jelentsd, az a baj.Ha valaki azt mondja, foglalkozz a saját dolgoddal, akkor az a baj.

Dönts saját belátásod szerint!

2016. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a védőnőnek jelenteni kellett volna,ha többszöri próbálkozásra sem engedik be. Én először neki szólnék,nem a gyámügynek
2016. okt. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem ez furcsa,hogy a védőnő sem szól a gyámügynek hogy nem engedik be,és az oviból sem szól senki,ha tényleg ekkora a baj.😐
2016. okt. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%

Innen nem látunk bele az esetbe.Védőnő?Egy kötelező semmi.A gyöngyösi, az agárdi esetnél sem engedték be a védőnőt, következménye lett?Nem.Tragédia ellenben, na az lett.

Nem csinálnak a védőnők semmit, csak azoknak beszélnek ökörségeket, aki szóba áll velük.Ahol vélhetően baj van, arra tojnak, csak a hátsójukat meresztik, aztán ha baj van, csak pislognak mint a levelibéka.

2016. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél feljelentést a rendőrségen csendháborításért. Akkor mégsem a gyerek miatt leszel hunyó.
2016. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Tegyél bejelentést és kérd, hogy maradjon a neved anonim. Nagynéném gyámügyes, szóval 100% biztosra mondom, hogy van ilyen. Ekkor nem mondják meg, honnan van a bejelentés.


Még ha nem is történik érdemi változás, a te lelkiismereted tiszta lesz. Mindenképp szólj!

2016. okt. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
22%
most viccelsz a gyerek hangosan sírés téged zavar....
2016. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!