Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amennyiben 1 év...

Férfiak! Amennyiben 1 év alatti gyereketek van milyen rendszerességgel csináltok külön programot? Milyen gyakran mentek el sörözni, pasis programokra? Nők, nektek mi az elfogadható gyakorisága az ilyen programoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék férfi-női oldalról is, hogy egy férfi mennyi "kimenőre" tart igényt és a párja oldaláról mennyi az elfogadható ha egészen kicsi gyerek van.
2016. szept. 18. 18:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Természetesen a kérdést úgy értettem, hogy a nő van otthon a gyerekkel és ugye 1 év alatt azért a nő ha szoptat akkor nem tud annyit kimozdulni.

Igazából érdekelni, hogy mi az a rendszeres mennyiség amin még nem "illik" problémázni nőként.

2016. szept. 18. 19:15
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Akiket ismerek toleransak a nejukkel es megvartak mig kitudtak mozdulni
2016. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Azért az nem azt jelenti, hogy anya egy évig fejőgépre van kötve. Nem értem, ha a csávónak ugyanaz a napirendje, mint gyerek előtt, akkor menjen, élje világát. De akkor óvszerbe is élvezhetett volna.
2016. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Azért emeltem ki a férfit mert megértem,hogy néha kellenek a pasis programok is csak jelenleg itthon vagyok a 3 hónapos gyerekemmel és heti rendszerességgel nem tudom már tolerálni ezeket a programokat mert hát azért elég magányosnak érzem magam, szükségem lenne a társaságára. A barátink közül én szültem először, amennyire lehet tarjuk a kapcsolatot, de nekik is van saját életük. A kérdést azért tettem fel, mert lehet én vagyok hárpia és vissza kéne fognom magam. Kíváncsi voltam, hogy a férfiak alapvetően igénylik-e a heti kimozdulást és ezt más nő mennyire tolerálja.
2016. szept. 18. 19:25
 15/20 anonim ***** válasza:
92%

De ha neked ez rosszul esik, tök mindegy, ki mit mond. Ha most mindenki azt mondja, hárpia vagy, akkor csak elnyomod ezt a negatív érzést.


Beszéld meg a pároddal, mi a helyzet. Ha már gyereket vállaltatok együtt, ez a minimum.

2016. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
30%

Mindenki neha igenyli a nok is.

Ferfiak plane.csak mint irtam.. vanbak toleránsak is

2016. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

A heti eggyel nincs semmi probléma. Azért ennyi privát szféra jár a férfinak! A problémát én abban látom, hogy Te ugyanezt nem kapod meg.

Semmi baj nincs ezzel, de legalább Hetente egy-két közös program is legyen, és hetente egyszer vigyázzon a picire, amíg te kimozdulsz. Lefejt tejjel pár órát az apa is elvan a picivel.

Ez lehet akár egy kávé barátnőkkel, vagy fodrász, edzés, esetleg csak egy séta.

Azért, mert pici baba van, nem kell börtönbe zárni a férfit! De az egészséges egyensúlyt meg kell találni!

2016. szept. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
17-hez kiegészítés: ez nőként mondom (a 3-as is én voltam).
2016. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

az a legszerencsésebb eset, amikor mindkét fél, a nő és a férfi is egyezik a kimenő kérdésében, tehát mindketten igénylik és megvalósítják, vagy egyik sem igényli és akkor sincs gond.

Az exem simán elment majdnem minden este a haverjához én meg otthon szívtam a kicsivel aki állandóan bőgött. Sok év után fordult a kocka (nem voltak már kicsik a gyerekek sem) és én kezdtem eljárogatni heti 1x, amit ő rossz néven vett (mert persze elfelejtette hogy hányszor hagyott otthon egyedül).

A mostani párommal nem járogatunk el külön, mert egyikünknek sincs rá igénye, nem szeret nélkülem menni sehova, és a haverjainál is fontosabb vagyok :-) Ha lesz babánk, sosem hagyna egyedül, ebben biztos vagyok.

2016. szept. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 systemerr válasza:

Havonta 1 szer azért el kell Lehet menni kikapcsolodni.

Attól hogy gyerek va n még szükséges a lazítás .

A heti rendszeresség azért egy kicsit tülzás ilyen kis gyermeknél.szerintem ez elfogadható.

2016. nov. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!