Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szüleim között...

Mit tegyek, ha szüleim között napi rendszerességgel megy a veszekedés?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz ìgy nekem, mert mind a kettőjüket szeretem mégis én vagyok eg,edül 2 tűz között. Nap mint nap gyomorideggel kelek fel ami kihat az egész napomra. elèg régóta megy már ez. A gyűlölködés és a feszült hangulat.. Sajnos nem tudom mit tehetnék velük és h én mit tehetnék saját magammal...
2012. okt. 14. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit nem tudsz tenni. A szüleidnek kéne rájönni, hogy már rég jobb lenne külön utakon folytatni. Gyerek miatt nem szabad együtt maradni, mert az állandó veszekedés rosszabb, mint külön élni nyugalomban. Próbáld megkérdezni tőlük miért nem válnak el. Az egyetlen számodra is jó megoldás ez!
2012. okt. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem olyan fiatal szülőkről van szó. Én swm vagyok már kislány. A váláson kívül nincs valami más megoldás? Mert lehet jobb lenne ha feszůltség nélkül élhetnének, de egymás nélkül biztos vagyok abban, hogy nem menne az életük..
2012. okt. 14. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

neked kell onnan elmenni. vannak akik "szeretnek" veszekedni. vagy legalabbis igy adjak ki a felgyulemlett stresszt. pl az exparom csaladja allandoan veszekszik meg hangosan beszel. a szulei minden nap osszevesznek valami marhasagon de ha nem egymassal akkor a politikan huzzak fel magukat vagy a lanyukat talaljak meg es vele kotekszenek.

te nem fogod tudni oket megvaltoztatni, csak akkor tudna ez valtozni ha ok ketten akarnak.

2012. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mennék.. De mégis hova?? :|
2012. okt. 14. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
hat gondolom nem akarsz veluk lakni orokke...
2012. okt. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!