Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám kikészít,...

Mit tegyek ha apám kikészít, és teljesen elrontja az életem? De egyben nagyon jó apa is.

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az van hogy apámból mindent kinézek hogy akármit megcsinál hogy azt csináljam amit mondd.( Pl.: járnom kell zeneiskolába de ez nekem egy szenvedés és rá megy a foci karrierem is ha lehet annak nevezni.. Persze ha csak ennyi gondom lenne...)

Ha megpröbálnék "fellázadni" akkor (amint már említettem ) kinézem belőle azt is hogy elveszi a saját pénzem (nem tőlűk kaptam) vagy kidobja az ablakon az egész 400 ezer forintos gépemet ami szintén az enyém én fizettem. ( azthiszem nem kell részleteznem mennyi munkámba és időmbe telt ennyit összeszedni) Nem vagyunk gazdagok de olyan sincs hogy apuci pénze...

Vagy úgy megverne hogy a csontom igen megzúzódna.

Aht meg már nem is részletezem hogy hozzám egy normális mondatot nem intéznek olyankor ha valamire "megkérnek" .Mert nálunk úgy megy hogy: na azonnal kapcsold ki azt a retkes gépet!

Vagy na pattanjál kifele az ágyból igazítsd meg ruháidat

nekem semmi gondom vele hogy kapcsoljam ki vagy igazítsam meg, csak az bánt hogy így mondják...

Megbeszélni lehetetlen velük.. Olyan önfejű apám hogy az elképzelhetetlen...Csak az a jó amit ő mond, semmi más.

14 éves vagyok elköltözés az még messze van...

Nem szokot verni amúgy.. De csak azért mert egy bábu vagyok...

Nem akarok hivatalos szervekhez fordulni, ÉN mit tudnék tenni?

Telefonról vagyok helyesírásért bocsi.



2012. szept. 20. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tűnődj el azon, hogy vajon miért tezsi ezt az apukád. Talán mert őt is így nevelték. Vagy az apukája, vagy a nagyapa, vagy más rokon. Kérdezgesd tőle. Néha egy -egy alkalom csak adódik vacsora, szülinap, bármi, kérdezgesd, hogy hozzá milyenek voltak a szülei? Milyen volt a gyerekkora, szeretett-e focizni, zenélni, stb.


Lehet, hogy azért csinálja ezt, mert őt túl lazán nevelték, és úgy gondolja, hogy emiatt nem vitte semmire. De majd most, az ő fia, majd tökéletesen lesz nevelve.


Ha ő ilyen katonás, próbálj te lágyabb lenni. Vigyél neki néha egy kis csokit. "nézd, apa, kaptam egy haveromtól, megfelezem veled" Lehet, hogy hozzádvágja, mondván: nem kell a gyerekeket csokival kényztetni, de ne bánd akkor se, gondold, hogy legalább megpróbáltad. Vagy esetleg valami ... egyéb ajándékocska, egy toll, vagy amire telik... meg néhány kedves szó.Lhet, hogy eltanulja tőled a kedvességet idővel.

mondd ezt magadnak: "Boldogok a békességszerzők". Legyél te az.

2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Majd kinövöd ezt, ne aggódj!
2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Semmit.

Vagy meg tudjátok beszélni vagy beletörődsz a sorsodba.

2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövi ezt, ne aggódj! :D
2012. szept. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért érdekelne, hogy 14 évesen hogy vettél magadnak 400 000 ft-os gépet? Már ha igaz...
2012. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5


Csak vagánykodni akar ezzel a hazugsággal.Még diákmunkával sem lehet ennyit keresni rövidtávon

2012. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most komolyan, ez miért lényeg???
2012. szept. 21. 23:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozása az édesapádnak? Katonatiszt vagy rendörtiszt?
2012. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem árulom el melyik de valamelyik :)
2012. okt. 25. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Örülök annak, hogy még vannak manapság ilyen szigorú szülők. És ezt 19 éves fejjel mondom. Amúgy meg: beszélj vele pár szót, hogy a fia vagy, nem pedig egy zöldfülű a munkahelyén.
2012. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!