Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha apám kikészít,...

Mit tegyek ha apám kikészít, és teljesen elrontja az életem? De egyben nagyon jó apa is.

Figyelt kérdés

Sziasztok, szóval az van hogy apámból mindent kinézek hogy akármit megcsinál hogy azt csináljam amit mondd.( Pl.: járnom kell zeneiskolába de ez nekem egy szenvedés és rá megy a foci karrierem is ha lehet annak nevezni.. Persze ha csak ennyi gondom lenne...)

Ha megpröbálnék "fellázadni" akkor (amint már említettem ) kinézem belőle azt is hogy elveszi a saját pénzem (nem tőlűk kaptam) vagy kidobja az ablakon az egész 400 ezer forintos gépemet ami szintén az enyém én fizettem. ( azthiszem nem kell részleteznem mennyi munkámba és időmbe telt ennyit összeszedni) Nem vagyunk gazdagok de olyan sincs hogy apuci pénze...

Vagy úgy megverne hogy a csontom igen megzúzódna.

Aht meg már nem is részletezem hogy hozzám egy normális mondatot nem intéznek olyankor ha valamire "megkérnek" .Mert nálunk úgy megy hogy: na azonnal kapcsold ki azt a retkes gépet!

Vagy na pattanjál kifele az ágyból igazítsd meg ruháidat

nekem semmi gondom vele hogy kapcsoljam ki vagy igazítsam meg, csak az bánt hogy így mondják...

Megbeszélni lehetetlen velük.. Olyan önfejű apám hogy az elképzelhetetlen...Csak az a jó amit ő mond, semmi más.

14 éves vagyok elköltözés az még messze van...

Nem szokot verni amúgy.. De csak azért mert egy bábu vagyok...

Nem akarok hivatalos szervekhez fordulni, ÉN mit tudnék tenni?

Telefonról vagyok helyesírásért bocsi.



2012. szept. 20. 20:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Akik itt válaszoltatok, fogalmatok sincs, mi ez az egész. De ne is éljetek át hasonlót soha. Egyetlen megoldás van: küzdesz ellene, megpróbálod kihozni magadnak a legjobbat ebből az egészből.Tudom mit élsz át, szörnyű, de erősnek kell lenned. A lelki terror a lehető legrosszabb fenyegetés, amit átélhetsz, valahogy mégis felül kell kerekedned rajta! Menni fog, ne aggódj!
2015. aug. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!