Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám teljesen...

Mit tegyek? Az apám teljesen hülye és ovodásnak néz.

Figyelt kérdés
Még mindig beleszól abba, hogy kikkel barátkozzak és hova járjak. Az anyám meg olyankor nem szól bele, csak néz engem meg az apámat ahogy veszekszünk. Mikor ő dolgozik, itthon minden nyugis, anyám kienged este fél 11*11ig is, de az apám mikor itthon van, már mindig ordít, hogy fél 9-max. 9re legyek bent a házban. Nagyon ki tud borítani, és néha azt kívánom, hogy bárcsak nem lakna velünk. Napközben is beleszól, hogy hová megyek és kikkel barátkozok. Van egy barátom és 15 éves a pasija. Együtt voltunk sétálni, én hazamentem, hogy öltozzek fel, ám az apám meglátott velük, és nem engedett ki. Aztán az anyám elmondta, hogy azért nem engedett, mert ok együtt vannak, és biztosan én is ugyanezt csinálom, mert ezt látom tőlük. És amúgy egy nagyon kicsi városban lakok, ahol este nem járnak semmi féle gengszterek meg mindenféle idióta emberek, de így sem akar sehová elengedni. Néha úgy érzem, hogy teljes szívembol utalom, és nem érzem, hogy ő szeret engem egyáltalán. Mintha csak arra lennék én, hogy legyen akivel veszekedni, meg ordítozni. A bátyámnak mindent megenged, néha vele is veszekszik, de azért ő minden elér és ezelőtt is joga volt neki mengenhez. Kérlek segítsetek, és adjatok tanácsot, hogy mit csinaljak. Gondolkoztam már azon, hogy elköltözok a keresztszüleimhez, akik szívesen fogadnának, és nem tanrtanának ennyire bezárva(fogságban):((:((:(( .............Tizennegyedik éves lány vagyok.
2011. júl. 24. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen semmi keresni valód 11-kor az utcán!Igaza van apádnak.
2011. júl. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Legyél türelmes. Kicsi vagy még, apukádnak igaza van. Néhány év múlva ő is ki fog engedni. Nagyjából akkor, amikor rájössz, mik az igazán fontos dolgok az életben és nem fogsz szemtelenül ordítozni vele emiatt.
2011. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy 14 éves! Olvassátok: azt írja, hogy tizennegyedik! éves, azaz még csak 13 éves gyerek. Öregíteni akarja magát, de a 14 is gyerek, tehát mindegy. Igaza van apudnak, kicsilány!
2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
Az apukádnak igaza van. Örüljél, hogy 9-ig elenged.. És ha tudná, hogy ilyeneket írsz róla neten, hogy "Az apám teljesen hülye"..
2011. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is helyesen teszi, hogy ennyi idősen nem enged még el szórakozni éjszaka. Rengetek veszélye van, majd megérted. Azt gondolnád, hogy ő a gonosz, de hidd el, neked akar jót.
2011. júl. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
apádnak igaza van én is hülyének hittem ilyen idősen anyámat de végülis tudom hogy nehéz belegondolni de képzeld el hogy neked lenne egy lányod. te tudod magadról hogy nem leszel drogos, nem ülsz be idegen autójába stb apukád mégis csak aggódik érted és félt és ne utáld ezért csak azt akarja hogy értelmes felnőtt legyél. én lassan 17 vagyok és anyám engem nem engedne el 11-ig sehova. Bár én nem is vagyok az a fajta aki bulizni jár.
2011. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok és örülök ha 9ig kint lehetek.Mondjuk az tényleg nem lehet kellemes ha folyton kikérdez meg veszekedtek.
2011. júl. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%

Hát most ledöbbentem. :O

Én 13 vagyok de 11-ig kint lehetek. :S

2011. júl. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
9 az amúgy mért nem elég neked? Én voltam városba sötétedésig max. Azóta már a barátaim hátbaszúrnak. Az én apám is amúgy ilyen módon van velem csak nem ilyen hanem más dolgokról.
2016. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!