Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » édesanyám napi rendszerességge...

édesanyám napi rendszerességgel több órákat kiabál velem mit csináljak? Teljesen lelkibeteg vagyok

Figyelt kérdés
mindenért kiabál velem a családban senkivel nem lehet ezt megbeszélni a testvéreimet (idősebbek nálam) mindig ajnározza engem folyton szid. egyre kevesebbet vagyok itthon de akkor is csak kiabál. teljesen kiborít ez a viselkedès.
2012. júl. 29. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mi az a mindenért?
2012. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

egy példa:

nem talàltam a környéken nyàri munkát és ha otthon vagyok jobban jövök ki..az utazás felemésztette volna amit keresek. ez nemhogy neki de nekem se tetszik.. de ő rátesz egyet a lapátra és az őrületbe kerget a kiabálással..

amikor édesapám testvére felujitotta a hàzukat az addig náluk lakó mamámat elhozta hozzánk 2-3 honapra . beköltöztettük a szüleim szobájába én addig velük laktam de ekkor kaptam meg az egyik szobát hogy ne a nappaliba kelljen aludnom és hogy legyen hely a kis dolgaimnak, könyveknek stb. jópár évvel az eset után előhozakodik hogy nekem miért kellett az a különszoba ? másoknak milyen szép rend van tartva neked milyen? hogy lehet ilyen? hozzátenném hogy semmi nincs szétdobálva semmi sem büdös / koszos minden a helyén van. ...

aztán ha egy nap nincs felmosva az egész ház akkor is kezdődik a patália hogy itt hetekig nincs kitakaritva annyian vagyunk mégse tesz rendet senki stb fél 1 màsfél orán keresztül megy az ordibálás.

én igyekszem rendbe tenni itthon amit lehet segitek főzni mosni kertet rendezni de már megbolondulok

2012. júl. 29. 15:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek..,de sztem ülj le Anyuddal és beszéld meg vele a dolgot,hogy már teljesen kész vagy idegileg,hogy mindig ordibál veled,és kérdezd meg,hogy mi az oka?Lehet nem is veled van baja,csak rajtad vezeti le a feszültséget..
2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt nem lehet...juujjj micsoda veszekedés lenne
2012. júl. 29. 15:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Én anyám nem ismeri a szót , hogy beszélgetés. Mindenkivel üvölt. Már nincs a városban lassan aki szóba állna vele, mindenkit feljelent és kibeszél ahol még nem ismerik:D Mindenen megsértődik, egyik percben mond valami tutit, 5 perc mulva az ellenkezőjét állítja. Pl.: virágos kertet megszünteti, mert ő ugyan nem gyomlál. Fél év mulva,mikor már minden növényt benőtt a derékig érő gaz, kitalálta (bőgve),hogy mi akartuk (gyerekei) ne legyen neki virágja, és ő ezért nem gazolta ki...szóval bonyolult, de biztos.

Rossz hirem, ha te anyád is ilyen, sose fog változni. Én már 40 vagyok , de egyre rosszabb lett.

2012. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Ne félj. Ha üvölt, hagyd üvölteni. Ha kifáradásig üvöltött, akkor símogasd meg részvéttel. Nem tehet róla. Gondolod, hogy azért csinálja, mert ez neki jó? Csak azért tezsi ezt, mert nem tud mást. Egy kis szeretet - terápia kellene neki.

Ezt a kiüvöltöztetést megteheted naponta 2ször vagy akár 3 szor, ahogy kijön. Utána sírás és vígasztalás.


2. Ha a fentiekre nem vagy képes, akkor lécelj...

2012. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

én lécelni fogok

miért játszanám a megértőt ha azt is bánja hogy megszült. sajnálom. ezt nem tudom tolerálni.

2012. júl. 29. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Üvöltsd le 10x-es hangerőn, hogy kussoljon. Aztán sziszegd oda, hogy különben megölöd. Ezután tartsd terrorban.


De ez nem szép dolog, és még rossz ember is leszel tőle, úgyhogy inkább tűnj onnan, és soha ne nézz vissza.

2012. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6 A szülőnek kéne erősebbnek lennie,nem a gyereknek viselni az ő terheit.Simogassa akinek 2 anyja van.


Velem is ezt csinálják otthon,tudom,milyen érzés és én is menekülök.Próbálok rendbe tenni a házat,kitakarítani,amég dolgoznak,eddig értékelték,de ma már észre sem veszik.A napokban kaptam meg a szakmámat,ennek örültek két napig,addig béke volt,most viszont megint feszültek,idegesek és mivel nem akarnak egymással veszekedni,ezért én kapok.De hamarosan le fogok lépni innen és akkor oldják meg egyedül.Ha akkor is csinálják,akkor meg fogom velük szakítani a kapcsolatot,mert ebből már nagyon elég volt.

2012. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem tudom miért jó egész nap ezt csinálnia..én már alig várom hogy a dolgok + irányba megváltozzanak.
2012. júl. 29. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!