Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » édesanyám napi rendszerességge...

édesanyám napi rendszerességgel több órákat kiabál velem mit csináljak? Teljesen lelkibeteg vagyok

Figyelt kérdés
mindenért kiabál velem a családban senkivel nem lehet ezt megbeszélni a testvéreimet (idősebbek nálam) mindig ajnározza engem folyton szid. egyre kevesebbet vagyok itthon de akkor is csak kiabál. teljesen kiborít ez a viselkedès.
2012. júl. 29. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A szülő is csak ember. Ne gyűlöld. A gyerekek néha (vagy gyakran) már lelkileg is iskolázottabbak, kulturáltabbak, tudatosabbak. Ezért lehet várni tőlük a segítséget. De aki el akar menni, az menjen. Nem is kell indokolnia. Ha rendes és jó szülei lennének, akkor is jogos elmenni, szerencsét próbálni, kifutni a világból és esetleg befutni.
2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ha jo a kedve akkor nagyon vicces és ha mindig ilyen lenne az nagyon nagyon jó lenne... De már több mint 50 éves és jönnek elő !a problémák.. Most pl. Èdesapám testvére kavarja fel a hangulatot de ezt sikerült közösen megbeszélni . :) bárcsak mindig ez lenne!
2012. aug. 1. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!