Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amennyiben 1 év...

Férfiak! Amennyiben 1 év alatti gyereketek van milyen rendszerességgel csináltok külön programot? Milyen gyakran mentek el sörözni, pasis programokra? Nők, nektek mi az elfogadható gyakorisága az ilyen programoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék férfi-női oldalról is, hogy egy férfi mennyi "kimenőre" tart igényt és a párja oldaláról mennyi az elfogadható ha egészen kicsi gyerek van.
2016. szept. 18. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy a férfi van gyesen, vagy miért neki kell a kimenő?
2016. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%

Semennyi.

Még nem volt gyerek se jártunk külön el,ahogy most sem.

Kettesben néha igen,akkor bébiszitter vigyáz a picurra,de barátaink közösek,hármasban megyünk vagy jönnek.

Sosem szerettem az otthonról eljárogató pasikat,én se járogattam el,ezért mentem hozzá olyanhoz aki olyan mint én. Nekünk így jó.


Persze van ismerős nem egy ahol megvan hogy egyik pénteken apuka,másikon anyuka megy bulizni,stb,de ezek nem mi vagyunk.

2016. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok, bár az én lányom már régen volt kicsi.

Azt mondom, meg kell találni az ideális hangsúlyt. Ugyanúgy mindkét félnek szüksége van külön programokra, ahogy közösekre is. Én azt mondom, hogy ha a család napi 2-3 órát együtt tölt, akkor heti 1 plusz közös program mellett heti egy külön program is belefér. Mégpedig mindkét félnek! Amennyit a férj sörözik, ugyannyit illik vigyáznia a kicsire, amíg az anya barátnőzik...

2016. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Egy ev alatti gyerekkel nemigen jarsz el sehova, szoval nulla majdnem.

Ugy volt neha hogy haver jott oda hozzank vagy epp asszony baratnoje es este mikor mar elaludt a pici lenn a pinceben ment el par sor, mikozben masikunk fent orizte a csendet :)

2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk úgy van, ahogy a 2-es válaszolónál. Együtt töltjük azt a kevés szabadidőnket, ami van. Ez így volt akkor is, amikor 1 év alatti volt a gyerekünk.
2016. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én főzök és az buli nálam, sör, zene, stb. Mint régen a haverokkal, csak most rámegyek a táncolható konolyabb zenékre, goa, trance, techno ilyesmi, hogy amihez nem kell társaság.
2016. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Maradjon meg az egyensúly. Mindkét félnek kellenek néha külön programok, de azért a közösből legyen a több.
2016. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

"Amúgy a férfi van gyesen, vagy miért neki kell a kimenő?"

Egy férfinak csak dolgozni szabad szerinted ?

2016. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem, de azt hittem, azért ő van kiemelve, mert övé a 24 órás gyerekfelügyelet.
2016. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

Havi 2szer elmegy horgaszni de az regen is igy volt en nagy ritkan mentem.

Addig hozzam atjottek a csajok..most addig neha anyu vigyaz a kicsire es en elugrok futni vagy szemoldokot szedetni esetleg baratnom atjon.de nalunk jo ahogy van. 5eve van 2par baratunk mindenkinel egy gyerek es tokeletes igy!:) nem vagyok.kulon

2016. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!