Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az én hibám minden?

Tényleg az én hibám minden?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 17 éves fiú vagyok, és van egy 7 éves húgom. A családom elmebeteg, de ez nem ad okot a mai napi történtekre. Tehát, ugye ma elég esős nap volt. Nem rég 1 órája, kisütött egy kicsit a nap, gondoltam kimegyek, meglesem a macskánkat. Anyám, amint egyből kidugtam a fejem a szobámból, leüvöltött, hogy ő most aludni akar, ne közeledjek a húgomhoz és ne menjek le. (általában mindig ez van, ha kimegyek a szobámból, egyből üvöltöznek velem és ütnének) Én pedig ki akartam menni, mert már fájt a fejem a sok gépezéstől. Erre a húgom is kijött. Tudni kell a húgomról, hogy alapból idegbeteg és mindent üt-vág. Egyből harcolni akart velem, vannak botok a kertbe és azokkal szokott ütni amíg el nem üvöltöm magam, vagy vissza nem vágok. Mondtam neki, hogy most anya alszik, nem akarok ilyet játszani. Erre mondta, hogy akkor a macskát üti és dobálja. Le is dobta a bejárat előtti teraszról (3 hónapos macska) és nagyon megütötte magát a macska. Erre fel anyám egyből rámordított, hogy mi a francért kellett kimenni, megint ez lett belőle, maradtam volna a gép előtt és húgom a tablete előtt. Hiába mondtam neki, hogy de már kellett a friss levegő és a macskánál senki se volt, nem érdekelete. Erre behívott minket. A húgom egyből elkezdte harapni anyámat és anyám elkezdete őt verni izomból, aztán rám is pofozott egy jó nagyot (még mindig nagyon fáj ) pedig én nem nyúltam hozzájuk, hanem fel akartam futni a szobámba, hogy megússzam a pofont, de nem jött össze. Aztán húgom nem akart kezetmosni a macska és a sáros botok után és minden palacsintába belekente a kezét meg a zsemlékbe. Erre anyám elkezdett sikítani meg bőgni, húgom pedig csak nevetett és visítozott. Aztán el akarta anyám kapni a húgom és a szobámba befutott a lány és itt üvöltöztek egymással majd velem, hogy tönkreteszem a családot Most már azóta minden rendben van, de még mindig remegek és mindenki ideges. Tényleg én hibám?

2016. szept. 17. 15:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

ez mondjuk 10000-ből egy embernek összejön.


nincs mindenhol ilyen munkalehetőség, meg aki falun, vidéken lakik, az nem tud suli után dolgozni menni, mert nem tud hazajutni.

ehhez is nagy szerencse kell, meg megfelelő körülmények.

ha meg érettségi előtt elmegy dolgozni, akkor tanulni nem tud, rossz lesz az érettségije, és elvágja magát a továbbtanulástól.

egy 17 évenél nem az a normális, hogy a saját megélhetéséért dolgozzon.

2016. szept. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Anyád egy elmebeteg. Minek vállalt gyereket? A húgod azért olyan amilyen, mert anyád valószínűleg le sem szarta az elmúlt 7 évben. A gyereknek nem egész nap a szobába bezárva kell lennie, neki meg nem aludnia kell. Én is marha fáradt vagyok általában és jó lenne pihengetni, de valószínűleg fel is kötné magát a 3 és a 1,5 éves gyerekem. Egy 17 évest nem kell bezárva tartani és a 7 évesnek sem kellene hülyének lennie. Rá már vigyázhat a nagyobb is. Anyád totálisan alkalmatlan a gyereknevelésre.
2016. szept. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Martin? Nem te vagy az, aki linkelte a videókat a húgáról?


Amúgy, ha ilyen elmebeteg családod van, akkor minek kellett szerencsétlen macskát odahurcolni magatokhoz? :S

2016. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem nem a te hibád, de az hogy anyád pofán vágott az igen mert hagytad neki. Én 15 éves koromban amikor anyám meg akart pofozni nem engedtem neki és azóta meg se próbálta. Amúgy elég sz*r lehet egy ilyen családban élni, szerintem mond meg nekik hogy te ezt nem bírod és el fogsz költözni, és ha van egy kis eszük akkor inkább normálisak lesznek hogy ne költözz el. Nekem is voltak gondjaim a szüleimmel, és mondtam nekik hogy el fogok költözni aztán lazábbak lettek és most teljesen jól megvagyunk és kaptam tőlük egy autót :D
2016. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ez nem a te hibád, anyád nem tud gyereket nevelni, húgod egy kis hülye. én a helyedben megkötözném a húgodat és felpeckelném a száját, leönteném mézzel aztán kint hagynám a hangyáknak...
2016. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem itt a húgod a fő mozgatóerő ha mindent megenged magának (azért a palacsintásért már én is lekevertem volna egy jó nagyot, a macska dobálásért meg mégnagyobbat) amivel felhúzza anyád aki gondolom nem kezeli jól a dühét. Ebben az egészben annyi a "hibád" hogy volt merszed az univerzum azon parányi szegletét elfoglalni ahova ők a hibázatásukat hárítják mert ..... én már nem tudom miért a te hibád ez. De komolyan. Szerintem próbáld meg megregulázni a kölyköt, ha ő nem csinálja az efféle hülyeségeit (amúgy komoly baja lehet, öcsém 10 éves autista de ezeket azért ő sem csinálja) lehet anyukád is ritkábban lenne ideges.

De komolyan, azt hinném ezek alapján hogy a családotok valami rossz amerikai komédia.

2016. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!