Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én hibám, hogy nem...

Miért az én hibám, hogy nem nevelték meg otthon?

Figyelt kérdés

A menyasszonyom öccse nemrég nálunk töltött két napot és nem igazán kedveltem meg, az asztalnál gusztustalanul eszik.


Amikor megláttam, hogy dobozból issza a tejet, akkor elég erősen nyakonvágtam.


Természetesen utána kitört a balhé, hogy én milyen állat vagyok stb.


2014. márc. 16. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nyakonvágás túlzás volt. Hány éves gyerekről beszélünk?

Elhiszem hogy kiakadtál, engem is idegesít, hogy néhány gyerek nem tud viselkedni "vendégségben".

2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
19 éves
2014. márc. 16. 21:24
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Mivel csak ideiglenesen van nálatok mint vendég, nem hiszem hogy jogod volt megütni őt. Viszont szóvá tehetted volna.
2014. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Én az unokahugom fejét nyomtam bele a tejbegrízbe ő is ilyesmi karakter mint ez a gyerek
2014. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Miért volt nálatok?
2014. márc. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Azért a nyakonvágás egy nyavalyás doboz tej miatt tényleg sok. Te ököllel szoktál elintézni mindent az agyad helyett? Bőven elég lett volna az is, ha leordítod a fejét. Lehet, azt sem tudja szegény, hogy rosszat tesz, ha nem nevelték meg, és nem szólás nélküli pofozkodással kellene megoldeni...
2014. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Az nem a te hibád, hogy őt nem nevelték meg. Az, hogy egy állat vagy, igen.
2014. márc. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Te normális vagy? Ha nem tetszik neked valami akkor pofozkodással intézed el? Mégis mi jogon? Remélem, legközelebb nem lesz ilyen béketűrő a srác és olyat visszaad hogy csak lesel. Engem ha meghívna valaki és nem lenne képes szólni, hogy figyelj már, ezt ne így csináld, hanem lekeverne egy pofont, biztos a képébe önteném azt a doboz tejet és ott hagynám. Jó nagy paraszt vagy, szerintem a menyasszonyod sem fog sokáig egy ilyennel maradni, mert előbb-utóbb őt is elkezded püfölni, amilyen agresszív barom vagy.
2014. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

elég parasztság volt megütni..

ezek szerint a kommunikációs képességed nulla.

2014. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem hogy jogod volt megütni a testvérét.
2014. márc. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!