Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs kedvem élni sem, mit...

Nincs kedvem élni sem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családban (is) vannak gondok. Édesanyámmal, 7 éves testvéremmel és nevelőapámmal élek. Érzem, hogy tesómat jobban szeretik. Őt mindig meghallgatják, foglalkoznak vele, velem meg... Én a kutyát sem érdeklem. Vagyis én egyszer így gondolom, egyszer nem. Anyáék szerint nincs igazam. Nagyszüleim imádnak minket kivételezés nélkül. Rájuk mindig számíthatok, imádom őket.

A másik, hogy visszahúzódó vagyok az előző osztályom miatt. Ott utáltak, megaláztak mindig, bántottak is... Itt sem szeretnek igazán, el lettem könyvelve az osztály nagy része szemében antiszociálisnak. Van 3 lány akikkel beszélgetek, a többiek meg szerintem sokszor azt sem tudják, hogy létezem-e....

Szóval, semmi érdekes nincs az életemben, nagyon el vagyok keseredve, bízok abban, hogy nem sokára megszűnik a világ és nem kell tovább nyűglődni. Sokszor gondolkoztam azon, hogy valahogy véget kellene vetni az életemnek, de a nagyszüleim és a hugom miatt nem tenném meg, meg nem is merném megtenni.. Bár sokszor közel voltam hozzá, hogy hozzányúlok a gyógyszerekhez.



2016. szept. 11. 11:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vagyunk elegen. Hajra@
2016. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Koncentrálj azokra akik szeretnek :) Azzal a 3 lánnyal pedig továbbra is beszélgess, és a többieknél is próbálkozz, de ne ráerőltetős módon.. Keress szabadidős elfoglaltságot ott is találhatsz barátokat. Eként nem a mennyiség hanem a minőség számít.. :D Légy nyitott és barátságos :)

Hidd el többen szeretnek mint gondolnád...

2016. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már többször olvastam más fórumokon.

Ott már számtalan tanácsot kaptál.

De valójában csak egy kis figyelemre vágysz, ugye?

2016. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!