Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Nincs kedvem...

Valaki segítene? Nincs kedvem élni

Figyelt kérdés
szóval 16 éves lány vagyok egy kis faluban élek gimibe járok elég nehéz volt a beilleszkedés tulajdonképpen a mai napig nem sikerült :( ami miatt nagyon sokat sírtam az utóbbi évben a tesómmal is szinte minden hónapban összeveszünk elmondja nekem hogy nincsenek barátaim hülyének néz és úgy viselkedik mintha már nem is a huga lennék én már tiszta depi vagyok és nem akarok élni ha lenne valami tanácsod vagy hogy mit csinálnál a helyemben örülnék ha leírnád.

2014. aug. 27. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyarázd el a nővérednek, hogy nem mindenki olyan, mint Ő, akinek szüksége van barátokra. Ettől még nem vagy űrlény, csak nincs igényed ilyenekre.
2014. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el sportolni, járjál klubokba ( A Művelődési Házban biztosan vannak olyanok, amik érdekelnek). Máris jobb kedved lesz.
2014. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg helyesen írni, ha már gimnazista vagy. Másodszor a tesót el kell hajtani a depijével a francba, mert minden baját rád tesz és ezzel lehúz. harmadrészt pedig tessék egy életkoroddal foglalkozó pszichiátert megkeresni, vagy az iskolapszichoógushoz elmenni.


Az öngyilkosság nem megoldás, tudod te is.

2014. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat valamit megpróbálok tenni
2014. aug. 27. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!