Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan napotok hogy...

Volt már olyan napotok hogy ugy döntttetek ki sem keltek az ágyból? Csalad mit szolt? Nekem ma nincs kedvem kikelni

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt olyan kedvem igen, de kikeltem mert nappal nem bírok feküdni , ha már kialudtam magam és mondjuk nem vagy beteg vagy akármi.

Hát család már akkor is szóvá teszi ha délbe kelek fel-.-

xd :D

2013. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még nem, mert kajálni muszáj voltam kimenni. :D
2013. aug. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

18 alatt senkit nem érdekelt, hogy mit csinálok nyári szünetben. Meg különben sem voltak otthon napközben, mert dolgoztak. Utána az egyetemi kollégiumban sem nagyon érdekelt senkit.

Most,hogy dolgozok, van néhány nap amikor így ébredek, csak elég gyorsan a kilépőpapírjaim fogadnának az asztalomon, ha többször eljátszanám, h nem megyek be...

2013. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamasz koromban volt, hogy vasárnap egész nap nem volt kedvem kikelni az ágyból. Csak akkor, mikor reggeliztem, meg ebédeltem, vacsoráztam. Egész nap az ágyban tanultam, olvastam, néha aludtam. Isteni volt!

Felnőttként már félévek is eltelnek, mire lenne lehetőségem, de akkor is szólít a kötelesség: a családot el kell látnom.

2013. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
ez kb minden buli utani masnapon igy van.
2013. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 WikcsyhhWokOsztTső válasza:
Ma pont egy ilyen nap van. Bár majd fel fogok azért kelni szerintem, de most mindenképp visszafekszem pár órára. :) Elég ramaty hangulatom van ma....
2013. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én napi szinten igy érzek...de muszály mert mindig uszik a lakás és vár a melo is:)
2013. aug. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt:D imádtam! nincs is jobb mint ilyen esös napon a jo takaroba burkolozva tv-t nézni és lustálkodni:D 18L
2013. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, valamikor 15 éves koromban, akkor a család el is fogadta. Azóta felnőttem, kötelezettségeim lettek és azok szerint élek.
2013. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!