Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? A Ti...

Miért teszi ezt velem? A Ti szüleitek is csinált veletek hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés

A szüleim azt mondták ha jó jegyeket kapok akkor minden hova elengednek

Tegnap kaptam egy szóbeli 4est és szóltam hogy a barátomnál szeretnék aludni

Anyukám azt mondta rá hogy azt majd ő eldönti mikor kivel hova mehetek el

el

Miért csinálja ezt ?ha ez volt az egyezség

jó tanuló vagyok most érettségizek

19L


2016. szept. 9. 06:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%

"A szüleim azt mondták ha jó jegyeket kapok akkor minden hova elengednek

Tegnap kaptam egy szóbeli 4est és szóltam hogy a barátomnál szeretnék aludni "


Ha "szóbeli 4est" kaptál, akkor már szóban dughatsz is.

2016. szept. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Nagyon gyerekes vagy meg irasod alapjan

Inkabb ne jatsz fiukkal ottalvost meg.

19 evesen volegenyem volt es alberletben laktunk es mindketten tanultunk munka mellett

2016. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Az én szüleim ilyen korban nem csináltak ilyen dolgokat, ugyanis kb 17 éves korom óta nem mondják meg, hova mehetek, mikor, vagy kivel. Ettől függetlenül persze mindig szóltam, hogy hol találnak, nem maradt ki éjszakára előzetes bejelentés nélkül, hiszen a szüleim, bármennyi idős legyek is aggódnak, illetve baj esetén nem árt ha tudják, hol és hogyan érnek el. De nem szabályoztak, nem is hagytam volna.


Ki kell állnod magadért, felnőtt ember vagy! Állj a sarkadra. Amíg engedélyt kérsz, hagyod magad, gyerekként viselkedsz, engeded vele, hogy akként is kezeljenek. Ne már...

2016. szept. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Itt mindenki csillagos ötös volt mindenből, 16 évesen pedig már külön költözött...
2016. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

8 hónapja vagyunk együtt

A 4 meg nem azért írtam hanem h tényleg lássátok h jo tanuló vagyok sose ment a tanulás rovására semmi


A szüleim főleg az apám olyan felfogásuak hogy hiába vagyok 19 éves amig ott élek náluk az van amit ők mondanak ők etettnek...stb

2016. szept. 10. 06:16
 16/17 anonim ***** válasza:
43%

A szuleidnek igaza van

A kenyelem ara hogy engedelmeskedsz.

2016. szept. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
75%
19 éves vagy, felnőtt nő. Nehogy már engedélyt kérjél a szüliedtől, ha el szeretnél menni valahová. Közöld velük, hogy lelépsz és lazán sétálj ki az ajtón.
2016. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!