Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt velem? A Ti...

Miért teszi ezt velem? A Ti szüleitek is csinált veletek hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés

A szüleim azt mondták ha jó jegyeket kapok akkor minden hova elengednek

Tegnap kaptam egy szóbeli 4est és szóltam hogy a barátomnál szeretnék aludni

Anyukám azt mondta rá hogy azt majd ő eldönti mikor kivel hova mehetek el

el

Miért csinálja ezt ?ha ez volt az egyezség

jó tanuló vagyok most érettségizek

19L


2016. szept. 9. 06:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk én egy négyes után nem dobnám be, hogy akkor most megyek a pasimhoz aludni.

Sőt, én meg se kérdeztem volna a szüleim, tudom, hogy úgyse engednek ott aludni. Nem azért, mert azt hiszik, hogy nappal nem lehet szexelni. Egyszerűen elvből: ne aludjon senki senkinél, amíg nem költöznek külön.

2016. szept. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

"akkor minden hova elengednek "


EL!

Nem pedig a barátod ALÁ!

2016. szept. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
53%

Ez valójában sajnos a szüleid felfogásán múlik. Kicsit maradiak ha 19 évesen sem akarnak elengedni. Bár ez attól is függ hogy mióta vagy együtt a barátoddal. Az első évben én is csak 2x aludtam talán nála. Azóta már heti/két heti rendszerességgel együtt tölthetünk egy-egy éjszakát. Lehet hogy anyud nem igazán bízik benned más lányok szokásaiból tanulva. Vagyis hogy mindenkivel felkuratják magukat.

17L

2016. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez olyan szintu keres amihez egy negyes keves, ehhez csillagos otos kell vagy kituno bizonyitvany
2016. szept. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%

Vannak aki 19 évesen már külön laknak , esetleg párral együtt. Ez nem olyan nagy dolog 19 évesen. Most persze nem azt mondom, hogy költözz el, de kicsit viselkedhetnél korodhoz méltóan. Pl ennyi idősen nem engedélyt kéne kérni, hanem közölni vele. Nyilván legyen eszed és ne menjen a tanulás rovására, úgyhogy inkább hétvégén aludj nála . De nem értem minek az engedély. 19 éves vagy...

Amúgy a négyes nem olyan jó jegy középiskolában. Arra nem verném magam a helyedben. +elég ovis dolog, hogy kapsz egy négyest és azt hiszed ezzel már jó tanuló leszel.. De mindegy.. Mimt írtam ha továbbra is gyerekként viselkedsz és mindenre anyu áldását várod, akkor ne csodálkozz, hogy huszonévesen is kamaszkent fognak kezelni.

2016. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

19 evesen az ember nem ker engedelyt ilyesmire, hanem megcsinalja, es ha jo kedve van akkor maximum bejelenti elore.


Ha azt akarod hogy felnottkent kezeljenek akkor viselkedj is felnottkent.

2016. szept. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
19 evesen kulon eltem es hármasoztam a baratommal, megis lediplomaztam. Be se kell jelenteni. Elmesz es kesz. Felnott vagy, fogd fel.
2016. szept. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Én nem azt mondom, hogy költözz el, csak azt, hogy én biztosan nem bírtam volna ezt, már 17 évesen is vezettem külön háztartást, de az én anyám szerencsére nem olyan, mint a tied. Biztos, hogy menekülnék, felnőtt nő vagy, nem játszanám ezt az ovit anyuval a te korodban.
2016. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Viszont a szülei megtehetik hogy utcára teszik mert ő felnőttet akar játszani. Egy darab 4-es ért ez kicsit sok, nem gondolod? nem nagyon erőltetted meg magad.
2016. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Basszus! Elvileg felnőtt vagy. Akár házasodhatnál is az engedélyük nélkül.Megerősítem, hogy nagyon maradi szüleid vannak.
2016. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!