Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve teljesen,...

Kétségbe vagyok esve teljesen, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.A szüleim régen elváltak már,van egy féltestvérem,aki a nővérem de már nem velünk él.Anya sokat idegeskedik mert sok a kiadnivalója,munkája egészségügyi okok miatt nincs.Kevés pénzből élünk.De ami kell azt nagyjából el tudjuk intézni.Az a problémám hogy anya mindig ideges valami miatt,ő ilyen típus,nem akarom megváltoztatni meg semmi,de az utóbbi időben kezdett romlani a kapcsolatunk.Mostanában elég sokszor ideges a nővérem miatt meg a kifizetnkivalók miatt,és ezért velem veszekszik.Olyanokat vág hozzám hogy az lenne a legjobb ha énis elmennék itthonról,meg amióta én megvagyok azóta vele semmi jó nem történik.Sajnos olyan hangnemben mondja hogy ugyérzem komolyan gondolja az egészet..A probléma az lenne,hogy van barátom.Volt már előtte is,de nem komoly.Őt viszont szeretném bemutatni.Anya annyit tud róla,hogy hol lakik,a nevét,meg hogy "nekem udvarol".Mivel eddig még nem mutattam be senkit,illetve mostanában nem állok fényesen matekból,és anya ideges típusú ember,félek hogy mit reagál ha ma este megkérdezem a dolgot.Hogy kérdezzem meg?Mármint pénteken át akar jönni a barátom bemutatkozni.Egyenlőre csak ennyi lenne,meg egy kis beszélgetés,megismerik egymást,meg ilyesmi.Nem lenne itt sokáig,csak ennyi.Hogy kérdezzem meg este?Ma este muszály megkérdeznem tőle!Valamiért nagyon félek: (
2010. ápr. 21. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi!Anyukad csak veled ilyen.Ha ott lesz egy idegen teljesen mas lesz.Mondd neki,hogy szeretned ha ismerne kivel logsz es normalis,rendes fiu.Ennyi.
2010. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!