Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hoy kérdezte meg hogy jártok-e? Mióta vagytok együtt? kor?
2010. ápr. 21. 10:25
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
84%

11:06 voltam és elfelejtettem a koromat ki írni, bocsi :)

30L/31F

2010. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
84%
Mi egy Sepultura koncert után. Háát nem voltunk éppen szomjasak, ő egy padon bóbiskolt, ill próbált hazamenni, én az öngyújtómat kerestem négykézláb a barátnőmmel. Hát nem lehettem szép látvány :) Megkérdezte, h segíthet e , aztán végül is ő találta meg. Hazakísért aztán már ment minden simán. Megvárjuk az államvizsgákat nyáron, júli végén házasodunk :) Ennek már ööö sok éve :)
2010. ápr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
73%
utolsó: ez a nem mindegy XD
2010. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
81%

A Sepultura koncertes tényleg király!:D

Én 3 hónapja jöttem össze a pasimmal.Gyerekkorunkban is ismertük egymást,egy községben laktunk,egy óvodába jártunk,együtt voltunk táborokban...:DMajd én elköltöztem,úgyhogy elsodort minket egymástól az élet.Kb 4 hónappal ezelőtt egy buliban összefutottunk,intettünk egymásnak hogy hali,majd ki-ki elvolt a maga társaságával.Amikor mentek haza,megkérdezte,hogy hazavihetnek-e(végül nem mentem),adott pár puszit,többet,mint egy elköszönésnél várható lenne:DMajd pár napra rá írt egy üzenetet,hogy jó volt látni engem,satöbbi satöbbi.Váltottunk pár levelet,majd hogy,hogy nem,megbeszéltük hogy jó lenne összefutni valamikor.Találkoztunk párszor,beszélgettünk,ismerkedtünk,flörtöltünk...Majd megbeszéltük,hogy egyszer üljünk már össze megnézni a Mamma miát,mert ő még nem látta(aznap este vagy 4x "néztük" meg...;P).Borozgattunk,beszélgettünk,majd végre megcsókolt a film végén(amikor először néztük:D),aztán jó kis ölelkezés lett belőle:P Megtudtam,hogy már kiskorunkban is nagyon tetszettem már neki,nekem meg eszembe jutott,hogy basszus,ő volt az a fiú,akinek szerelmet vallottam oviban:DHétvégente találkoztunk,1 hónapra rá megkérdezte hogy lennék-e a barátnője...akkor azt mondtam,hogy nem,mert még félek elkötelezni magam és most így tök jól érzem magam,hogy így vagyunk,meg még jobban meg szeretném ismerni.Rosszul esett neki,de megértő volt.2 héttel ezelőtt egy kis faházban "tavaszoltunk" hétvégén,nagyon romantikus volt,mécseseket rakosgatott szét,volt bor,pezsgő,pisztácia:D(kedvencem)...Egész este fentvoltunk:)Majd úgy kb hajnali 4kor én kérdeztem meg,hogy áll-e még az ajánlata,hogy a barátnője legyek(mivel tudtam,hogy azok után,hogy először elutasítottam,nem várhattam,hogy majd kérdezgetni fogja).Elvigyorodott és mondta,hogy hát persze:DNagyon örült.Aztán olyan édes volt,félszegen ugyan,de bevallotta,hogy belémszeretett és hogy már nagyon magának akart,de nem akart elijeszteni.Szóval,végülis csak 2 hetesek vagyunk,de igazából van az már 3 hónap is:DÉs egész jól megy...:)

19L,a barátom 21:)

2010. ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
80%
Mi is egy netes izén jöttünk össze mint barik talizzgatunk nagyon jol elvoltunk :) persze egyre jobba ragaszkodtunk egymáshozz :) aztán szépen lassan összemelegedtünk :) énnek 2 és fél éve együtt vagyunk még de sajnos az ö részéröl ugy érzem ennyi volt... :(
2010. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
73%

Kollegak voltunk egy rovid ideig, de az nekunk epp eleg volt :)

Lassan 5 eve ennek. En 33/L, parom 31/F

2010. ápr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!