Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hoy kérdezte meg hogy jártok-e? Mióta vagytok együtt? kor?
2010. ápr. 21. 10:25
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
88%

Találkoztunk egy internetes oldalon, és megbeszéltünk egy randit. Hajnalig pofáztunk aztán mondtuk, hogy holnap folyt. köv.

Másnap egymásba zúgtunk és nem akartunk külön haza menni, azóta együtt élün, mondhatni pár éve tart a második randink :)

2010. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
89%

Az első oldalon szinte minden válasz 70 %-os. Miért?

Egyébként én a 3. válaszoló vagyok, lehet, h a szavaimból nem úgy jött ki, de nem párkereső oldalon találtunk egymásra, és nem is párt kerestünk azon az oldalon. Egyszerűen nagy volt az összhang kettőnk között, jól megértettük egymást, aztán kíváncsiak lettünk, meg személyes programot találtunk ki, h találkozhassunk. És az 1. randi még nem jelentette azt, h követni fogja a 2. is, az csak később dőlt el. :)

Amúgy semmi extrát nem találok abban, ha vki a neten talál, eleve ott keres párt. A mai világban már szinte minden digitálisan és virtuálisan történik.

Ha neten mersz vásárolni, és nem tartod cikinek, ha neten mersz mondjuk leadni egy megrendelést, ha neten mered megnézni a menetrendet, ha neten mersz üzenetet küldeni az ismerőseidnek, akkor miért ne ismerkedhetnél szabadon bárkivel???

Szóval naaaaaaaaaaaaagy elismerés azoknak, akik a netes ismerkedést és pártalálást lefikázták.

2010. ápr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyen.Nekem még völegényem volt amikor kinézett magának.Én sokáig nem is vettem észre öt.Majd addig ügyeskedett(bent maradt túlórázni h az én szakomba kerüljön aztán szakot váltott h az én szakomba kerüljön)amíg össze nem haverkodtunk.Sokat beszélgettünk.Közben töle független okok miatt szakitottam a völegényemmel.Május elsején kijelentette h bejövök neki és irjak smst.Írtam.Még 1 ideig nem jöttem vele össze mert voltak dolgok amik miatt nem tehettem meg de végig kitartott mellettem és ez meghozta a gyümölcsét.Május 23-án átmentem hozzá mert úgy volt h megyünk a haverokkal megiszunk 1 kólát és ugy megyünk melóba.Hát összejöttünk.3 nap múlva összeköltöztünk.5 hónap múlva teherbe estem ma pedig van egy 9 hónapos gyönyörű lányunk és mi boldogok vagyunk:)lassan 2 éve
2010. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Kit érdekel, ha lepontoztak? Az számít, hogy itt csupa boldog kapcsolatban élő ember írt, biztosan ez szúrt szemet valakinek. Én csak sajnálni tudom, biztos szar élete van. :)
2010. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%

:)olyan édesek ezek a történetek, jó őket olvasgatni:)

nekem egy évig tetszett, távolról szerettem, bámultam, ez akkor kezdődött amikor átkerült a sulimba, mert az övét bezárták:)

volt közös barátunk, az a srác összejött a barátnőmmel, próbáltak minket titokban összehozni, de nem ment nekik.

aztán ősziszünetben msneztünk:) összehoztunk 1 talit, elhülyültünk szimpik voltunk egymásnak:) a 2. találkán moziztunk, egymást dobáltuk popcornnal, a 3.talin már annyira hülyéskedtünk, hogy lökdöstük egymást, és valahogy átölelt és megfogta a kezem:) aztán a moziba belehajolt a puszimba, és bummm... megvolt A csók:)

mindennek már fél éve:)

2010. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
90%

Ma tényleg lefelé pontoznak, garázdálkodik az oldalon egy ballábbal kelt ember...

Oda se neki, lényeg, hogy mi jól érezzük magunk.

2010. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

Itt vagyok már egy ideje, de eddig ennél a kérdésnél éreztem magam a legjobban és még a nap is szépen süt :)

Mindenki kapott ezért egy zőld kezet, le a lepontozóval :D

2010. ápr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%
Nlcafe-n, lassan 2,5 éve. 35/N, 32/FFI
2010. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
85%
Egy szórakozóhelyen szólított meg. Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen helyen talál rám a nagy Ő. Kb. 1 óra beszélgetés után már nem volt kérdéses, hogy megtaláltuk életünk szerelmét egymásban. 5 és 1/2 éve vagyunk együtt, 7 hónapos a kislányunk. 35/N 41/F
2010. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Jó volt ennyi édes történetet olvasni:)


Elmesélem az enyémet:


Minket egy harmadik személy hozott össze. A csaj, aki a barátnőmnek hittem, ő akart összejönni a barátommal, de neki nem kellett úgy, és haverok maradtak. És a csaj gondolta, hogy mivel én egyedül vagyok, megpróbál minket összehozni. És ez neki jobban sikerült mint gondolta. Mi a barátommal összejöttünk( májusban lesz az 1. évfordulónk)és ő ahogy látta hogy mi milyen boldogak vagyunk, gondolom a helyembe képzelhette magát, és eszméletlen féltékeny lett. A barátomnak azt hazudta, hogy én neki szidom a barátomat, nekem pedig fordítva, hogy a barátom engem szid neki. Persze nem hittünk neki. Azóta többször próbált már minket szétválasztani( a mai napig próbálja) de nem megy neki. Már mondanom sem kell, hogy nagyon nem szeretjük a csajt(persze azért hálásak vagyunk, hogy összehozott mineket), és a próbálkozásain csak nevetünk.

Igaz,hogy csak 17 évesek vagyunk, de eszméletlen szerelmesek! Imádjuk egymást!


Ui.:nem tudom, ki lehet a lepontozó, de én mindjárt nyomom a zöld mancsokat!!

2010. ápr. 21. 11:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!