Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hoy kérdezte meg hogy jártok-e? Mióta vagytok együtt? kor?
2010. ápr. 21. 10:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Első tali után írt sms-t, hogy szeretne még velem talizni, lehet-e? :) Mostmár több, mint 3 éve vagyunk együtt. (25N, 28 FFI)
2010. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
80%

Mi egy társkereső oldalon ismerkedtünk meg.Nagyon sokáig leveleztünk mire személyesen is találkoztunk.Aztán a harmadik találkánál az első csók is elcsattant.:)

Április 5-én voltunk 1 évesek.:)

Ő 31 éves én 28 vagyok.

2010. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Sokadik ilyen kérdés, de sokadjára is szívesen elmondom. :)

Egy internetes fórumon (nem közösségi portál) akadtunk egymásra, kezdetben csak üzeneteket küldtünk egymásnak a szokásos bókokkal, szép a képed, a tiéd is, jó az adatlapod, a tiéd is, aztán folytattuk ímélben.

Onnan 1 hét se telt belé, és mentünk át msnre.

Ugyancsak beszéltünk kicsivel több, mint 1 héten át minden nap msnen, majd jött az első randi. Aztán rá két hétre a 2. aztán a 3. :D És most nyáron lesz másfél éve, h együtt vagyunk, én 23/L, ő 24/F :D

2010. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
A neten ismerkedtünk meg 9 éve. Nem kérdeztem, hanem megcsókoltam az első randin. Kb 3 hete jártunk, amikor eldöntöttük, hogy vagy összeköltözünk még a nyár vége előtt(260km volt közöttünk), vagy szakítunk. Rá 1 hétre összeköltöztünk, aztán 10 hónapra rá megszületett a kisfiam. Ma 33 vagyok, és boldogan élünk.
2010. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Nyelvsuliba mentem szombaton reggel, mikor elsétált mellettem a vonaton és el kezdtünk dumálni. aztán leszálltam és megkérdezetem elkísér-e újságot venni. Mondta hogy megkeres iwiwen, de ne mondjam meg a nevem. 3napjába telt, de megtalált :) Aztán találkoztunk, majd elhívtam a szalagavatómra és azóta együtt vagyunk. Ennek lassan 3 éve :)

21 L. 37.F.

2010. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok. Ja és egy ismim mutatott be egymásnak minket, de tökre úgy voltam vele, hogy "minek?" . Kellettem magamat "ugyan már" meg "úgyse fog összejönni"....vagy 2 hét szervezés után engedtem, hogy egyáltalán felhívjon. Az első randin meg első látásra rózsaszín szivecskék ;)
2010. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

Hát mi buliban. Nem volt nagy kérdezőskődés, mivel pár hónapig még nem tudtuk, hogy mit akarunk, aztán ő volt aki vallomást tett előszőr:))) Ez pontosan 7 éve és 8 hónapja volt:)

(24/L, 26/F)

2010. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

Netes társkeresőn ismerkedtünk.1 hónapig csak telefonon beszéltünk, az első randin túl voltunk az első csókon is.

3 héttel később már terveztük az össze költözést mert 200km volt köztünk.

Ennek 5 éve.Most várom a 2-ik babánkat.

30N/40ffi

2010. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
A parkban gitározott, nagyon megtetszett nekem. Odamentem, mert a barátnőmnek (akkor) osztálytársa volt...utána a nyáron kezdtünk egy társaságba járni...3 hónap múlva csókolt meg először, akkor vált nyilvánvalóvá, hogy együtt maradunk. Ennek több mint 2,5 éve:)
2010. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
88%
19L 2o F :) voltam
2010. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!