Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Hogy jöttetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Hoy kérdezte meg hogy jártok-e? Mióta vagytok együtt? kor?
2010. ápr. 21. 10:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
88%
Szinte mindenki neten találta meg? Ezt nem gondoltam volna. Én is, nlcafe, jódarabig csak levelezés, aztán tali, azóta is /2 éve/ nagy szerelem, a gyümölcs pedig egy féléves kislány:)
2010. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
89%
Keresgéltem a Love.hu-n és megtaláltam Őt; írtam neki, válaszolt is még aznap. Két nap múlva első tali, harmadik napon első csók, kilencedik napon ágy. Ennek már lassan négy éve. Azóta is imádjuk egymást, lassan két éve már annak is, hogy összeházasodtunk, remekül megvagyunk. :)
2010. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
(Ja és 26/F + 23/L)
2010. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
86%
Hat en,mar regebb ota ismertem ot,de,csak ugy latasbol.Egy kavezoban dolgoztam es o vasarnaponkent oda jart.Akkor,meg massal jartam,aki elhagyott, lelepett kulfoldre.Szoval nagyon magam alatt voltam es a baratnommel ugy dontottunk az egyik hetvegen,hogy kirugunk a hambol.Este talalkoztunk es a baratnom ot is elhivta magaval(egyebkent az o regi ismerose volt).Az este sokat ittam,es nagyon sokat beszelgettunk.A baratnom megkert minket,hogy vegyunk neki cigit.Elmentunk es,akkor megtortent a dolog(egyebkent ilyet meg soha nem csinaltam,hogy valakivel rogton lefeudjek),de nem bantam meg.Masnap,bantam,hogy rogton lefekudtem vele,szegyelltem magam,azt hittem soha tobbe nem fogom latni.Elmondtam a baratnomnek,es o azt tanacsolta,hogy irjak neki egy sms-t,mert o nagyon szegyenlos es biztossan,azert nem jelentkezik.Azota majdnem 6 ev telt el.Mar 5 eve egyutt elunk,boldogok vagyunk es az eskuvonket tervezgessuk.Mar egyaltalan nem banom,hogy igy alakult.
2010. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
73%

Napokig kerülgettük egymást,gyakran járt a munkahelyemre(kereskedelem),aztán egy papírt tolt elém,amin a telefonszáma volt,és már ott sem volt,nem ért túl messzire,mikor utolérte az sms az én számommal :) Ez három éve volt.

Aztán már minden jött magától:sms-ek,telefonok,randi,szex,szerelem,botrány,összeköltözés,válás(részéről),eljegyzés,gyerek,nyáron esküvő :)


24/n,37/f

2010. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
89%
Hát mi már kb 5 éve ismertük egymást a bátyám barátja, idén novemberben lesz 2 éve hogy össze jöttünk. Ö 21, Én 18
2010. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Kisvárosba költöztünk, ott elkezdtem estin tanulni, haverokat még nem szereztem. Az osztálytársamért rendszeresen jött a lakótársa és mentek pubozni stb.

Egyszer megkérdezték, hogy lenne-e kedvem velük tartani..naná mondom (2 lány)!


Azóta egy társaságba jártunk, fél évig jóban voltunk nagyon, aztán nyáron huzatot kapott a szemem és rohadtul bedagadt, nem láttam ki rajta. Ő ápolgatott, kamillázta a szemem (mosta ki a csipát majdnem hogy). Aztán egyszer túl közel hajolt és megkérdeztem, megcsókolhatom-e :)


Igaz köztünk marhára vibrált a levegő és "jó barátaink" rendkívül ügyeskedtek azon, hogy ne találjunk egymásra, de nem jött össze.

Ennek már 6 éve.

2010. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%

ht mi 2x jöttünk össze..:d

elsőnél kihívott sétálni leültünk a parkba és jöttek a haverok(mind1 a 2en ismertük őket őt mégsem láttam eddig) na ülünk a padon jönnek haverok és egyik megkérdezte h "ti most jártok?" ránéztem lesütötte a szemét elpirosodott láttam rajta h zavarban van és mondtam h igen.

a másodiknál találkoztunk egyszer mikor jöttem haza megálltunk az utcánk sarkánmagáhozszorított azt mondta "sajnálom de szeretlek" és megcsókolt.

azota 7 honap telt el és még mindig szeretjük egymást...:D

2010. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
80%

Elnézést, most off leszek, de muszáj, mert nagyon érdekel:


MÉGIS A MI A FENÉVEL ÉRDEMELTEM KI A LEPONTOZÁST?


(10:47-es)

2010. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is lepontoztak (10:57 es).

Valakinek mostanában ez a mániája, nem csak itt.

2010. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!