Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 és 18 éves báty és húg...

23 és 18 éves báty és húg néha egy ágyban alszanak. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 23:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

"arra voltam kíváncsi, hogy normálisnak tartjátok-e vagy épp betegnek, ha hugom az amúgy kétszemélyes (nem őrá tervezve :D) ágyamban veti meg magát éjszakára, hogy nyugodtan tudjon aludni. "


Jól értem, franciaágy? Pont azért veti meg olyan természetességgel magát a te ágyadban, mert "csak" a tesója vagy :) Nekem tök természetes, hogy egy ágyban aludjak a barátaimmal vagy családtagokkal, (ha csak úgy lehet, mert nagy a helyigényem). Aztán megy a veszekedés azon, hogy vidd arrébb a könyököd, lábad :D 24/L

2010. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:D igen, jól érted. barátnőmnek is legyen helye ha itt alszik, már nem hármasban hugommal :D
2010. ápr. 21. 13:08
 13/16 anonim ***** válasza:

8:45 vok, itt a link

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Kicsit öszetettebb a dolog de kb. azér kaptam a legtöbb oltást mer együtt alszunk :O

2010. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Gondolom ismerőseid nem álltak ilyen közel, egy rokonukhoz se, és csak azért furcsállják. Amúgy ez inkább aranyos, jó hogy így szeretitek egymást öcséddel. :)


Amúgy én is sokszor alszok együtt húgommal. Utálok egyedül aludni, húgim meg pont ott van, hát minek kínozzam magam? :D


Én 19/L ő meg 17.

2010. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
:) csak testvéri szeretről lehet szó
2010. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

azt hogy nem tökéletes a nemi életük ha csak néha....

nézd meg az álmodozók c. filmet!

2010. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!