Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 és 18 éves báty és húg...

23 és 18 éves báty és húg néha egy ágyban alszanak. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 23:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a srác horkol, a lány pedig nem bírja idegekkel, és lefogja párnával.

Most komolyan arra gondolsz, hogy az egyik rámászna a másikra? Na nee... ha nem cigányok, akkor nem tesznek ilyet.

2010. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, tesók, nem? Én is aludtam már az öcsémmel egy ágyban, pl. tavaly nyáron (akkor én 22 voltam, öcsém 19), tök olyan volt, mint gyerekkorunkban, röhögve vitatkoztunk, hogy melyikünk rugdos :D
2010. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy kevés az ágy! :D

Ugyan mit csinálnának? Én is aludtam már tesómmal így helyhiány miatt!! Meg sem fordult a fejemben!!! 22/L

2010. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Írjatok még válaszokat, nemsokára adom a többi infót, de egyelőre a fantáziátokra bízom, hogy mit következtettek ebből a kérdésből.


Nem vicc lesz belőle amúgy vagy poén, komoly kérdés.


Köszönöm az eddigi válaszaitokat!

2010. ápr. 20. 23:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy testvérek, és ha nem retardáltak, akkor nem történik semmi :)
2010. ápr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

na jó. szóval a helyzet az, hogy én vagyok a 23 éves fiú és hugom a 19 éves lány.


arra voltam kíváncsi, hogy normálisnak tartjátok-e vagy épp betegnek, ha hugom az amúgy kétszemélyes (nem őrá tervezve :D) ágyamban veti meg magát éjszakára, hogy nyugodtan tudjon aludni.


nyilván mindenki gondolhatott arra, hogy valami abberáltak lehetnek ezek netán, de nem vagyunk azok, csak érdekelt, hogy ezt mennyire tartjátok gyermetegnek vagy betegnek


köszönöm a válaszokat és írjatok még !

2010. ápr. 20. 23:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem retardáltak, akkor tényleg semmi gond nincs vele. Én az apámmal is szoktam néha egy (dupla) ágyban aludni, amikor rokonokhoz megyünk és nincs más hely. 24L
2010. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is aludtam 1 ágyban a tesómmal(akkor 15, fiú, én akkor 20, lány), későig néztünk filmet, és végül ott aludt velem, nem történt semmi...

Ha nincsenek rosszul összerakva, akkor ez nem kell, hogy kérdés legyen.

2010. ápr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Hehe vicces. Én öcsémmel alszok együtt (én 16/F ő 14/F) amikor kiírtam a kérdést pár hónapja a halálba le lettem oltva h ez beteg dolog és evvel az életünk csesszük el XD
2010. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Uccsó: :D Na ti "biztos" teljesen más eset vagytok.. nem értem akkor mi miért nem lettünk lehintve. Adj linket te kiírt kérdésedhez légyszi!
2010. ápr. 21. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!