Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszkor. De miért? :O:S

Kamaszkor. De miért? :O:S

Figyelt kérdés
Olyan fura lettem a szüleimmel. valahogy nagyon meg változott a köztünk lévő kapcsolat.:/ Mit csináljak?:S
2010. ápr. 20. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg kamasz gyermekes szülő vagyok. Hát milyen jó, hogy összeakadtam veled. Tudod mit csinálj? Legyél tisztelettel a szüleiddel, mert én néha szenvedek, hogy lekezelően beszél velem a gyermek és túlságosan önálló akar lenni. Megértjük, hogy a kamaszoknál elkezdődik a leválást, de nem lehetne úgy, hogy ne okozzatok fájdalmat? Mindenki jobban járna. :S
2010. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18éves lány vagyok. Nekünk is volt nehéz időszakunk anyuval, de már helyreállt a rend. Az hogy te észreveszed ezt, és bajnak gondolod, nagyon jó. Változtass... Esténként üljetek le együtt tvzni, beszélgessetek, menjetek együtt vásárolni anyuddal, és próbálj ne őgy nézni rá aki megakadályoz minden jó buliban, hanem mint egy "barátodra"..persze más, tudom, jobban kell szeretned őt mint a barátaid, de kell a jó viszonyhoz szerintem, hogy tudjatok jókat nevetni együtt. Ez egyáltalán nem mindig az anyuka hibája, de ezúton üzenem az első válaszolónak, hogy néha nem árt ha ő is lép valamit :) nem mint anya, hanem mint a gyerek partnere.
2010. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tisztelettel beszélj velük!!! ez nagyon fontos. gyűlölöm, és képtelen vagyok nézni, ha valaki nem tiszteli a szüleit. (persze csak akkor, ha nincs nyomós oka az ellenkezőjére.)


ne rinyálj, ne szökj el otthon csak azért, mert nem engednek koncertre.

persze lázadj, de ésszel, és ne hagyj bennük mély sebeket ebből az időszakból. mert meg fogod bánni... :(

2010. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!