Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen, még mindig nem...

23 évesen, még mindig nem találtam egy lányt, akivel kölcsönösen szeretnénk egymást. Már nem is fogok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 15:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mindig jönnek ezzel a dumával, hogy: "Ó még fiatal vagy előtted az élet!" Na persze... Azért már ideje lenne a dolognak.
2010. ápr. 20. 15:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 éves lány vagyok, ugyanebben a cipőben.
2010. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha 25 évig lehet az igazit megtalálni, vagy legalábbis a jelölteket, akkor nem fogod. Milyen jó, hogy ennél tovább is lehet élni....24 évesen volt először pasim, addig semmi. 16-17 éves lányok röhögve virítottak a lelkileg éretlenebb 20 éves pasijukkal. Nem érdekelt. "Á, hát nem lesz senkid". ez sem érdekelt. Most már feleség vagyok. Agyilag kell, tudatosan készülni a dolgokra, arra hogy mindennek ott az ideje. Hibáztam párszor,fellázadtam, de aztán nem erre koncentráltam.És bejött.
2010. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26 évesen még mindig nem találtam meg az igazi férfit, egyszer azt hittem, de csúnya csalódás volt, de már tudom, h ki kell nekem, én biztos h meglelem és szerintem Te is!!!!
2010. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát még azért nem késtél el. A párom is 26 volt,mikor megtalált engem :) voltak persze előtte kapcsolatai,de nem jól alakultak...meg tudnék számtalan embert mondani,aki 30 körül találta meg az igazit,sőt olyat is ismerek,aki csak 40felett. Nyugi,eljön a te időd is! valaki tizenévesen találja meg a társát,valaki csak későb. Nem kell ezen elkeseredni,nem kell aggódni - egyszer neked is eljön a szerelem. szorítok :)
2010. ápr. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 37 éves nő vagyok, én sem találtam eddig meg az Igazit, mivel félresikerült kapcsolatokba kerültem :-( Koromhoz képest fiatalos vagyok, tegeznek idegenek is.
2010. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá! Legyél laza! Soha semmi nem történik véletlenül. Nekem ez az életfelfogásom, nagyképűen: ars-poeticám. Mindig mindennek oka van. Ne akarj annyira valakit, mert aki neked van szánva, úgyis megtalál. Szórakozz, járj társaságba, legyen baráti köröd, és a legváratlanabb helyen fogsz találkozni a másik feleddel.
2010. ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kerested? Próbálkozol kitartóan vagy csak várod hogy bekopogjon (mint sokan teszik). De úgy sosem fogod megtalálni. Egyébként meg még marha fiatal vagy, szóval jók az esélyeid.
2010. ápr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én párom 33 évig várt rám.
2010. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nekem még egy tartós kapcsolatom sem volt és még szűz is vagyok. Szóval ne mondjátok, hogy ne görcsöljek.:(
2010. ápr. 20. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!