Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan házas, akinek...

Van még olyan házas, akinek mind a két részről a szüleik csak problémát okoztak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást. De egymás rokonsága és szülei alapból pénz-kapzsi, egy nem tudom milyen agresszív emberek, akiket jobb kerülni, mert sok fájdalmat okoztak.

Történt veled valami hasonló?


2010. ápr. 20. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi karácsony és húsvét előtt megyünk, azután ezt az "élményt" feldolgozzuk :) (utolsó előtti válaszoló)
2010. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk ebben a helyzetben, amit így is ki lehet fejezni. Talán szójáték, de probléma helyett kihívásnak tekintem. Nem menekülök a találkozásoktól, mert nemhiába kaptam ezt a helyzetet sorstól, de azért nem is keresem szándékosan... :)). Próbálom a legjobbat kihozni a szitukból és magamból, amire képes vagyok.


Örülök, hogy "csak" ez a probléma/kihívás az életemben! Hány embernek van életét korlátozó betegsége, beteg gyereke...stb, ami ennél sokkal rosszabb!!


Megpróbálom mindenkiben a jót (is) meglátni, egy másik nézőpontból. Az összes ős hozzájárult ahhoz, hogy én is, társam a világon vagyunk, gyerekeink megszülethettek, ezt mindenképpen köszönhetjük nekik! Akit taníttattak, anyagilag hozzájárultak, hogy idáig eljutott, vagy csak főztek rá, azt is csak hálával megköszönhető.


(Nem mindig ment ilyen optimistán, de keresem a megoldásokat, pozitívumokat.)

2010. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!