Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan házas, akinek...

Van még olyan házas, akinek mind a két részről a szüleik csak problémát okoztak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást. De egymás rokonsága és szülei alapból pénz-kapzsi, egy nem tudom milyen agresszív emberek, akiket jobb kerülni, mert sok fájdalmat okoztak.

Történt veled valami hasonló?


2010. ápr. 20. 13:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne menjetek közösen látogatóba...te menj szüleidhez, ha akarsz,meg a párod is haza egyedül...
2010. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Itt vagyok például én. Ritkán látogatunk, évente max. 2-szer, akkor is külön-külön. Szerencsére messze lakunk tőlük, több száz km-re.
2010. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem egymáséval van gond, minddel.
2010. ápr. 20. 13:42
 4/12 anonim ***** válasza:

akkor marad húsvét ,karácsony

azt meg nem kell tudni, hogy hogy álltok anyagilag

arra a rövid időre meg, amikor találkoztok, gondolj arra, hoyg a szüleid, és hogy lesz olyan,amikor már nem lesz kihez menni...

2010. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ! Legszívesebben elköltöznénk messzire és senkinek nem mondanánk meg hol lakunk !
2010. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi nem engedjük hozzánk anyósékat,de évek teltek el míg eljutottunk ide.Sajna elképzelhetetlenül ostobák.Mi sem megyünk soha hozzájuk.Gyakorlatilag nem létezik egymás számára a két család.
2010. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja, távolról mindenki csodálatos, de testközelből kutyaszámba néznek mindkettő mindenkit. :S szívás, de ez van.

Én a gyerekemnek mást akarok adni, és mást is fogok

2010. ápr. 20. 13:47
 8/12 A kérdező kommentje:
"ostobák" asszem ezt a szót kerestem az egyik családra, de ez szószerint, míg a másikra: "kiközösítő, álszent" :D
2010. ápr. 20. 13:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is van probléma bőven! Az én anyukám finoman fogalmazva nem veti meg az italt, apukám szerelmes az élettársába és csak az élettársa gyerekei a jók. Apósom (az egyetlen értelmes), szegény meghalt már. Anyósom 120 km-ről dirigál és gyereknevelésben ő a bajnok (hát persze). És a nagyszülők (dédszülők) mindent jobban tudnak mint mi. Egyedül az én anyai mamám aki nagyon rendes. A bátyám pénzéhes, a sógornőm meg ahoz is egyszerű, hogy felfogja mi történik vele. Nálunk ez vált be. Együtt megyünk (apa, anya, gyerekek) látogatóba veszünk egy nagy levegőt és tűrünk. Ezt másképp nem lehet csinálni.
2010. ápr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A karácsonyi húsvéti látogatásokkal az a baj, hogy pont a legszebb ünnepek lennének tönkretéve. Na azt már nem. Látogassanak meg egy évbe kétszer egy sima hülye kedden.
2010. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!