Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A távolság a kis tüzeket...

A távolság a kis tüzeket kioltja a nagyokat fellobantja minden esetben?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a távolság a kis tüzeket kioltja a nagyokat fellobantja?


Párommal sajnos se Veled, se Nélküled kapcsolatban vagyunk.


Van amikor nagyon jól elvagyunk és mindent le tudok nyelni, de van amikor váratlanul borul ki nálam is a bili.


Igazából az a bajom Vele, hogy nem figyel rám eléggé és nem igazán kapok választ Tőle.


Ha távol vagyunk egymástól és felhívogatom, akkor jól érzi magát, de ha nem hívom, akkor, Ő sem hív, de pár nap után veszekszik, hogy miért nem hívtam, amikor otthon volna a helyem.


Te mit tennél?


Mit kellene tegyek?


Hívogassam vagy nem???


Ráadásul, ha kb. 3 napig nem jelentkezek és Ő sem, akkor azt kérdezgeti, hogy jót pasiztam?!!


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2010. ápr. 20. 00:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
Hát valószínű a barátod becsajozott, vagy kilátásban van neki valaki. És próbálja ugy csinálni a dolgokat, (nem figyel rád meg kérdezgeti hogy jót pasiztál-e stb...) hogy te szakíts vele, mert ő nem meri megmondani neked, hogy van valaki más ,vagy egyszerűen csak elege van belőled, és azt akarja hogy vége legyen.:)
2010. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem hiszem, hogy becsajozott, de köszi a választ.
2010. ápr. 20. 00:58
 3/14 anonim ***** válasza:
egy kicsit konkrétabban írj a kapcsolatotokról! hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt? féltékeny típus a barátod? régebben is ez volt a felállás, hogy főként te kerested?
2010. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "párom"? Próbáld magadban kielemezni, hogy a párod-e tényleg. Vonzódsz hozzá? Vágyakozol utána? Vagy csak azért, hogy legyen valakid?

Ha van "párod", akkor ezzel bezárod a kaput más lehetséges pár előtt. Örülj, hogy szabad vagy. Legyél szabad, nem árva. Ne magányos legyél, hanem legyél önmagad. Alkosd meg magadat, aztán ha kész az igazi, értékes önmagad, majd fog jönni, egy ahhoz való pár.

2010. ápr. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos én s az elsőnek adok igazat...

Bár én lány vagyok, de nekem már legem van a barátomból, és ugyanezeket csinálom, ha nem is akarattal...

Kivéve, hogy nálunk nincsenek 3 napos szünetek, mert minden nap jön, így még nehezebben viselem, de megmondani sajnos nincs merszem... Hiába ábrándultam ki belőle, tudom, hogy ő szeret, és nem akarom megbántani, főleg, hogy olyan depressziós típus... Sőt, belőle tán még azt is kinézem, hogy kárt tenne magában... :S


Na jól elkalandoztam... Szóval meglehet szerintem is, hogy a barátod már nem szeret szerelemből. Rákérdezni nem hiszem hogy feltétlen jó ötlet, mert csak az emberek 0,1%-a olyan, hogy ilyenkor bevallja, hogy 'na igen, tényleg nem szeretlek már'...

Nem is tudom... Talán kérj tőle szünetet, és a végén majd meglátjátok mindketten, hogyan tovább.

2010. ápr. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem kapcsolat. Neki is annyi volna kereseni téged. Lehet így szeretné elérni azt,hogy vége legyen a dolognak. Mert nem lenne lelkifurdalása,ha te mondanád ki azt,hogy vége. Próbálj meg leülni és megbeszélni vele a dolgot!
2010. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem ő egyszerűen csak ilyen karakterű ember!Minden ember máshogy mutatja ki mit érez!Az még hogy nem ír neked szerelmes üziket és nem hívogat és nem mondja minden percben hogy szeret nem jelenti azt h nem is szeret!Ha van annyira jó a kapcsolatotok akkor tudtok erről beszélni!És ha aztmondja hogy ő egyszerűen csak ilyen..El kell döntened hogy te így elfogadod e őt,vagy neked többre van szükséged!
2010. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
'A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja' :) Nem mindig van ez így. Ez csak egy nyálas szerelmes szám, ne vedd annyira komolyan :) Akik igazán szeretik egymást és összeillenek, azok nem játszmáznak egymással. A fenti idézet amúgy sem az ilyen típus "távolság"-ra vonatkozik szerintem (hiszen ez nem igazi távolság, nem igazi próbatétel), hanem amikor valakinek pl. kényszerből messzire kell költöznie, vagy utaznia hosszabb időre, vagy hasonló. Nem szeretek tanácsokat osztogatni, csak azért teszem, mert ezt kérted: én a helyedben kilépnék ebből a kapcsolatból, mert nem bírom az ilyen ovis húzd meg-ereszd el macska-egér játékokat. Én tutira kikészülnék ettől, és ráadásul értelme sincs, mert az ilyen párok előbb-utóbb úgyis szétmennek. És akkor már inkább előbb, mert annál nagyobb esélyed van, hogy találkozol egy olyannal, akivel normális párkapcsolatot tudsz kialakítani. Ha meg szereted ezt az embert, akkor vess véget ennek az idétlenkedésnek, és próbáljatok meg normálisan, felnőtt módjára kommunikálni, mert ez így előbb-utóbb megmérgezi a legnagyobb szerelmet is.
2010. ápr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egyet értek a 13:5o es válasszal.

Tudod, ez a mondás azoknál érvényes akik már eldöntötték és "párom" ként tekintenek a másikra, de nem "divatból" hanem mert tényleg úgy érzik...

Szerintem ne erőltessétek azt, ami ennyire nem működik, hiszen, ha megtudjátok csinálni, hogy napokig nem keresitek egymást, akkor az milyen kapcsolat? Akkor szerinted beszélhetsz a "párod"-ról, valóban a párod? VAgy csak szeretnéd? HA ennyire nem keresitek egymást annak oka van.

Én egy "kényszer" távkapcsolatban élek, de előtte sokat voltunk együtt...csak így hozta az élet...nálunk fellobbantotta a távolság a tüzet, de én el sem tudnám képzelni, hogy ne keressem 3 napig...és ő sem...

Ezek szerint Ti nem is érdeklitek egymást. De ugyanúgy Ő sem érdekel Téged, ha ilyen lazán veszed, hogy Te sem keresed...akkor itt hol a kapcsolat, kérdem én?

Talán túl fiatalok vagytok ahhoz, hogy ezt a kapcsolatot kezelni tudjátok...

2010. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én 1979-es vagyok, Ő 1968-as.

6 éve vagyunk együtt.

Eddig úgy gondoltam, hogy nem féltékeny, de most már egyre furább.

Amíg élt a Nővére addig Ő bíztatta, de sajnos 3 éve rákban elhunyt és azóta mindig nem kellett kezdeményeznem.

A Páronhoz nagyon is vonzódok és vágyakozom utána és 6 év alatt már tényleg összeszoktunk, én így érzem.

De sajnos magányosnak érzem magam mellette.

Nem tudom hogyan kellene önmagamat megalkozni?

Párom arra nem válaszol, hogy szeret -e még, illetve csak annyit mond, hogy tudna Ő hová menni, de nem megy, akkor szerintem miért nem?!

Szünetet azt nem ad, csak így hisztivel és nem szünet néven, mert szerinte szünet nincs és nem is kell, mert akkor annak már vége!

Sajnos nem lehet Vele megbeszélni semmit!

Igen a Haverjai is azt mondják, hogy Ő egyszerűen csak ilyen karakterű ember!

Már kb. 3 éve nem mondta és nem is írta, hogy szeret.

Én viselem nehezen, hogy nem hívhatom fel, de megpróbálom, ha nehezen is, de megállni, hogy nem keresem!!!

2010. ápr. 20. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!