Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A távolság "megőlte" a kapcsol...

A távolság "megőlte" a kapcsolatotokat vagy erőssé tette azt?

Figyelt kérdés

Kiváncsi lennék pozitiv és negativ tapasztalatokra...kort is irjatok legyszives...

szeptember óta élek külön a páromtól...addig minden nap találkoztunk időnk 9o% at együtt töltöttük...igazából tartottam a változástól, de úgy érzem az amúgy is stabil kapcsolatunk még mélyebb lett azóta...igaznak bizonyul a kijelentés miszerint a "szél a parazsat eloltja, de a langot tovább táplalja..."


2009. okt. 26. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Majdnem 2,5 éve élek távkapcsolatban és igaz az állítás,bár egy idővel már elviselhetetlen..én most pont ebben az időszakban vagyok.Szerintem hosszú távon,évekig,nem működik a távkapcs.De ez csak az én véleményem.

21 l

2009. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha nincs közös jövő,akkor szerintem sem működik nagyon sokáig

mi is így vagyunk barátommal,de mi nemsokára együtt lehetünk :) ,ezért megéri..

2009. okt. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

mi leghamarabb 3 év múlva lehetünk együtt...de nagyon bizom:)

aztan neki még utána sok év egyetem, de lagalabb akkor már gyütt leszünk:D

kösz

2009. okt. 26. 21:03
 4/12 anonim ***** válasza:

megölte, nem is mennék bele többször.

F/24

2009. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is annyi negativ kritikát kapok...ezért is kérdeztem meg...mondjuk szerintem egy jól működö kölcsönös bizalmon és szereteten alapuló kapcsolatnak birnia kell a strapát...természetesen csak akkor hiszek a távkapcs. ban ha vannak közös célok és belátható időn belül megoldás van a helyzetre...
2009. okt. 26. 21:14
 6/12 A kérdező kommentje:
21:O9 sajnalom:(
2009. okt. 26. 21:14
 7/12 anonim ***** válasza:
á, ne sajnáld, ez csak egy példa. a tiéd például működik, nem szükségszerűen mennek tönkre a dolgok, csak van, aki alkalmatlan rá. :)
2009. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a párom április óta dolgozik kint külföldön. Van egy 2 éves kislányunk is,és nagyon nehéz a párom nélkül.Van amikor mélyponton vagyok mint például most is,de aztán mindig elkergetem a rossz gondolatokat és csak az jár az eszembe,hogy imádom,szeretem és,hogy értünk hozza az áldozatot :)Nehéz... de valóban igaz,hogy a"szél a parazsat eloltja, de a lángot tovább táplálja..." :D 20/N
2009. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21:57-es menjetek ki a ferjed utan meg most, hogy a gyerkoc picike. Most konnyebb lenne neki is es egyutt lehetnetek!
2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi 3 évig éltünk úgy a férjemmel,(akkor még csak a barátom volt)hogy külföldön dolgozott fél éveket és közte csak 1 hónapot volt itthon. Az eleje(egy év) nagyon nehéz volt(hetente egyszer tudtunk beszélni kb.10 percet),aztán minden nap tudtunk msn-en beszélgetni,akkor könnyebb lett. A lényeg,hogy ne ezen agyalj folyton,a negatív kritikával meg ne foglalkozz. Nálunk akik azt mondták,hogy tuti nem fog működni,meg hülye vagyok,hogy a legszebb éveimben csak várok már rég szétmentek a párjukkal,mi meg már több mint egy éve (mióta itthon van) boldogan élünk. Az egymás nélkül töltött időt is próbáltuk aktívan tölteni és élményeket szerezni. Este nagyon jó volt ezeket elmesélni egymásnak. Ha azon keseregtünk volna,hogy milyen rossz nekünk,akkor tuti szétmentünk volna. Akik szintén kint dolgozak párommal és a párjuk itthon volt mind szakítottak egy idő után,mert valamelyik fél folyton nyavajgott és ezt senki nem viseli el sokáig. Ugyhogy menj éld az egyetemisták életét és este mesélj a párodnak,és annak örülj,ha ő is jólérzi magát. Mert ha mindig keseregsz,akkor egy idő után ha neki mondjuk jó napja volt nem fogja merni elmondani. És senki se szereti,ha lelkiismeret fuldalásának kell lennie,mert jól érzi magát a párja nélkül is.
2009. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!