Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Állhat társaságokba való...

Állhat társaságokba való beilleszkedés útjába a távolság?

Figyelt kérdés

Több barátom is van, akiket már-már mernék barátomnak nevezni. Egy a probléma velük: mindenki egy más társaság oszlopos tagja. Így egyrészt nem tudok hétvégente összefutni velük, csak mondjuk 2 hetente nagyobb bulikban, és nyilván ezek az alkalmak is megoszlanak a társaságok között. Így bár mind a 3-4 társaságba befogadtak, de egyszerűen nem érzem úgy, hogy "teljes körű" tag lennék, és sajnos el sem várhatom. Ami még idegesít, hogy ők jórészt középsulis haverok, és lehet egyetem miatt mindegyiknek vége lesz.


Nem feltétlen megoldást várok, csak a véleményeteket.


2011. nov. 18. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok az egyetem mellett... 50km-re járok be, így elég nehéz. Mind csak felületes barátok, senkivel sem tudok elmenni ide-oda szórakozni rendesen vagy nem érzem, hogy igazán tartoznék valahova... de sajnos ez ellen tenni nem lehet, maximum ha az ember mindig az iskola városába költozik.

20/L

2011. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!