Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A távolság a kis tüzeket...

A távolság a kis tüzeket kioltja a nagyokat fellobantja minden esetben?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy a távolság a kis tüzeket kioltja a nagyokat fellobantja?


Párommal sajnos se Veled, se Nélküled kapcsolatban vagyunk.


Van amikor nagyon jól elvagyunk és mindent le tudok nyelni, de van amikor váratlanul borul ki nálam is a bili.


Igazából az a bajom Vele, hogy nem figyel rám eléggé és nem igazán kapok választ Tőle.


Ha távol vagyunk egymástól és felhívogatom, akkor jól érzi magát, de ha nem hívom, akkor, Ő sem hív, de pár nap után veszekszik, hogy miért nem hívtam, amikor otthon volna a helyem.


Te mit tennél?


Mit kellene tegyek?


Hívogassam vagy nem???


Ráadásul, ha kb. 3 napig nem jelentkezek és Ő sem, akkor azt kérdezgeti, hogy jót pasiztam?!!


Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2010. ápr. 20. 00:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló volt, én kb 2 évig bírtam, és leléptem...ne haragudj de ez nem normális, én eldöntöttem, hogy nem így akarok élni, fiatal vagyok ehhez, és napokig csak a párnám itatta a könnyeim, de szerintem megérte, az ő személyiségével van a baj, szerintem attól mert 79-ban születtél, nem kell azon aggódni, hogy nem lesz más, mert gondolom ez is benne van a pakliban, meg hát 6év az 6 év, sajnos a viselkedését a személyiségével azonosítom és nem fog változni, csak Te fogsz tönkremenni :(
2010. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon féltékeny lehet a párod. Belülröl emészti a féltékenység, nem hív, kíváncsi, hogy Te mikor hívod, mikor fog hiányozni Neked. Szerintem hívd sürübben, a távolság sztem nem tesz jót Nektek.
2010. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia !

Lehet segítség leszek neked.:)Ilyen vagyok mint a párod

mert akarom is hogy legyenek közel hozzám és el is taszítom őket.Depresszív típus vagyok és időközönként mindenki a busba kívánok.Nem ismerem őt de ha hasonló lelkületű mint én,nem is fog megváltozni.

Ő várja hogy hívd én ugyanez vagyok.

Ha szeretek tesztelem az embereket ha nem keres nem vagyok elég fontos.

Tiszta buta dolog zárkózottság csak ez kialakult és nehéz ezen változtatni.

2010. júl. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Mindenképp tudnia kell hogy elveszíthet mert így elveszíthet.Talán akkor megéri változtatni...

Kitartást neked...

2010. júl. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!