Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem tabu vagy másoknak is?

Nekem tabu vagy másoknak is?

Figyelt kérdés
Anyukám mindíg akkor kérdezi hogy mikor fog megjönni meg...stb nekem mikor apum ott van olyan szintem pirosodok és sztem semmi köze apunak hozzá vagy is zavar ha apu elött beszéljük meg ezeket a dolgokat mert ő férfi és semmi köze a mői dolgaimhoz.. mg mikor anyu kutat a fiókoba semmi köze hozzá h mi van benne meg ilyesmik csak én érzek így és ez baj vagy mások is..
2008. szept. 30. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy az apád tudja, mikor menstruálsz, vagy a barátod...szerintem ezt ő sem feltétlenül akarja hallani, lehet, h anyukád csak azt szeretné, ha tisztában lenne vele, hogy az ő kislánya már "nagylány":). A cuccaid között viszont valóban nem kellene turkálnia, gondolom te sem kutakodsz az ő holmija közt.
2008. okt. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!