Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan létezne ilyen balek nok?

Komolyan létezne ilyen balek nok?

Figyelt kérdés

Az unokatestvérem most mult 29 eves, es meg otthon el a keresztszuleimmel, akik persze a feneket kinyaljak, az unokatesóm nem dolgozik, miota végzett a sulival, 1 évet nem dolgozott egyhuzamban. Ami szamomra megdöbbentő, hogy meg a barátnője keresi neki a munkat, mert unokatesóm nem igazan szeret dolgozni, de ez keresztanyameknak nem gond, azonkivul hogy néha megemlítik, hogy jo lenne ha kezdene magával valamit, különösebben nem tekintik olyan nagy problémának. Nekem az a fura, hogy ez a csajának fel sem tunik, meg inkabb o keresi neki a munkat, mig az uncsitesom lebecol. Ez normalis dolog Szerintetek? Egy nő hogy tud felnezni egy ilyen férfira, aki meg az agyat sem tudja rendbe rakni, ha ott alszik a csaj, az anyja agyazza be az ágyneműt. Komolyan ez a mai vilagban normalis?


18 L



2016. aug. 3. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem normális, de amúgy neked ehhez mi közöd? Talán te tartod el? Ugye, hogy nem.
2016. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
21%
És neked ez miért fáj?Már ne is haragudj,de ez az ő dolguk.Ha nekik jó így,hadd csinálják ezt.
2016. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan léteznek ilyen emberek is, hiszen épp leírtad, hogy te ismersz így viselkedőket.


Valóban az van, hogy nekünk nincs közünk ehhez.


Véleményünk attól még lehet. Úgy vettem észre, hogy bizonyos típusú férfiak biz. típusú nőket vonzanak.


(Személy szerint én nem örülnék, ha nyegle, lusta, beképzelt lenne a párom.)


Az számomra elég furcsa, hogy 29 éves a férfi és az anyukája teszi rendbe az ágyát (is).

2016. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
perfect alfahím
2016. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%
Igen léteznek és valóban ez elsősorban a nőkre jellemző, hogy egy általuk "gyámolításra" váró férfihoz csapódnak, aztán sokszor ők tartják el életük végéig.
2016. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
És mióta vannak együtt a barátnőjével? Mert a csaj még egyértelmű, hogy reménykedik, hogy nem ilyen vagy majd változni fog. Nekem már nincsenek illúzióim, soha nem jönnék össze ilyennel.
2016. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudom nincs közöm hozza, nem is akarok beleszólni, nem adok én ennek hangot csak amikor ott vagyunk náluk es latom hogy hogy vannak vele es ez teljesen normalis szerintuk megdobbenek.
2016. aug. 3. 10:50
 8/18 A kérdező kommentje:
Annyira nem reg ota van ez a nője kb egy eve
2016. aug. 3. 10:55
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Tudod a no olyan mint a parketta, ha rendesen fekteted, barmeddig taposhatsz rajta...


Tisztelet a kivetelnek (mert biztos van...)

2016. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem gondoltam volna hogy létezik ilyen de hát akkor ez igaz, viszont ha a szülei már nem lesznek akik eltartsák jó nehéz dolga lesz az életben. Megse fog élni
2016. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!