Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mindenki rám...

Most komolyan mindenki rám kell, hogy haragudjon? Jó belém rugdosni?

Figyelt kérdés

Levázolom röviden.A férjem Olaszban,havi 3-4 napot van itthon.A harmadik babánkat várjuk.2 hónap múlva érkezik.

Úgy gondoltam,meglepem a férjem,hogy bemeszeljük a hálót.

Amit elmondtam neki is.Közben anyámról tudni kell,hoh amennyit segit,annyit vissza,ma már elkezdett baszogatni,hogy ne üzenetezzek a férjemmel,amig ő itt van.

Igaz,hogy 4 hetente látom.A férjem pedig Olaszból csesztet,hogy nemm kell,hogy segitsenek,majd ő.Elvitték az autót.Bevásároltuk a festéket.Kiakadt.


2016. júl. 18. 21:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés?
2016. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hogy igazuk van?Jogosan bánt mindenki?
2016. júl. 18. 21:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Dőlj hátra a karos székedben, ha anyuka ott van nálad, akkor ne üzenetezz a férjednek, majd ha elmentek . A vödör festék meg jó helyen van ott ahol van, rúgd be a sarokba is, hogy ne is lásd és várd meg a papát amíg haza ér olaszból . Ülj ott piszokba, mocsokba, aztán tegye rendbe a falakat meg a házat akkor aki akarja . Ne izgasd magad .
2016. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem hogz ez a "Hàlòszoba meszelés" valami szleng arra hogz egy orbitalisat fogtok b****ni mikor hazaér.



Rossz az aki rosszra gondol ):)

2016. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igazad van,minden szétpakolva,amennyi tőlem tellett,

segitettem.Tényleg,nem vagyok lusta,egész terhességem

alatt magam vagyok a 2 gyerkőccel,mindig mindent megoldok

magam.DE ezt nem tudtam,nehéz dolgokat kellett kipakolni.

A férjem az autót félti,mert valami baja lesz....

2016. júl. 18. 21:37
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

:) én is valami másra gondoltam.

Ki vitte el az autót, és hova, miért?

Ki akadt ki és miért? Ha tényleg csak fél órát van ott akkor bírd ki, ha többet akkor meg ez van tetszik neki vagy sem.

2016. júl. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az autót bevásárolni,mert sajnos nekem nincs jogsi.

Nem fél órát van ott,ő segit festeni a szobát.

A férjem estefelé elérhető.Akkor beszélgetünk,mindig.

Ő mondta,hogy ne segitsenek ők,de akkor ki?Amikor ő 4 napot van itthon,az mind szaladgálás.

2016. júl. 18. 21:46
 8/21 anonim ***** válasza:
mi a kamrat szoktuk bemeszelni…ez milyen meglepetés már, hogy ki lesz meszelve a szoba? :D
2016. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Vajdasági vagyok,kicsit másként beszélek.

Meglepni akartam,mivel mindent ő akar(a férjem).

De fizikai képtelenség.

2016. júl. 18. 21:57
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha mindig mindent megoldasz, talpraesett vagy, akkor állj a sarkadra. Anyádnak mondd meg, hogy négyhetente látod a férjed, legyen szíves, ne zavarjon téged, amikor beszélni tudsz vele. A férjednek meg nem kell részletesen elmondani, hogy mit hogyan oldasz meg, elég annyi, hogy kifested a hálót, mert ráfér.

Jogsit meg szerezz, amint tudsz, 3 gyerekkel logisztikázni egyedül elég nehézkes autó nélkül, szükséged van rá. Anyádékra se leszel annyira rászorulva.

2016. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!