Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan mindenki rám...

Most komolyan mindenki rám kell, hogy haragudjon? Jó belém rugdosni?

Figyelt kérdés

Levázolom röviden.A férjem Olaszban,havi 3-4 napot van itthon.A harmadik babánkat várjuk.2 hónap múlva érkezik.

Úgy gondoltam,meglepem a férjem,hogy bemeszeljük a hálót.

Amit elmondtam neki is.Közben anyámról tudni kell,hoh amennyit segit,annyit vissza,ma már elkezdett baszogatni,hogy ne üzenetezzek a férjemmel,amig ő itt van.

Igaz,hogy 4 hetente látom.A férjem pedig Olaszból csesztet,hogy nemm kell,hogy segitsenek,majd ő.Elvitték az autót.Bevásároltuk a festéket.Kiakadt.


2016. júl. 18. 21:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
anyukad ment el az autoval bevasarolni? es a ferjed fel, hogy osszetori? tudod mifelenk van egy mondas miszerint not es autot nem adunk kolcson. itt viszont az van, hogy tesznek neked szivesseget. mondjuk nekem sem tetszene hogy en gurizek neked mikozben te meg folyton telefonalsz.
2016. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Harmadik gyerek, de de havi 3-4. napot van otthon az apa.
2016. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egyértelműen az a megoldás,hogy szerzek jogsit.

Csakis az.

2016. júl. 19. 09:42
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
De minek csinálsz 3 gyereket valakinek, akit egy hónapban 3 napra látsz, utána meg rinyálsz, hogy egyedül vagy? Ez csak nekem nem logikus?
2016. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kérdést esetleg a férjemnek tedd fel....
2016. júl. 19. 22:17
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

Ja hogy te nem voltál jelen a gyerekek elkészültekor. Így mindjárt más, én kérek elnézést. Neked semmi felelősséged a három gyerek összehozásában.

Istenem, miféle emberek vállalnak gyereket...

2016. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy!
2016. júl. 20. 07:36
 18/21 anonim ***** válasza:
Én is Vajdasàgi vagyok :) hova valósi vagy?
2016. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez mifelénk is gyakori hozzáállás az élethez, Borsodban. Sokan családot alapítanak, majd a férj elmegy külföldre dolgozni, hogy meglegyen a jómód.


Én azt szoktam mondani, hogy ilyenkor jómód van, csak család nincs. Mert az is csoda, ha a gyerekek megismerik az apjukat, amikor havonta pár napot otthon tölt.

2016. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Temerin
2016. júl. 22. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!