Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtak a szuleid,...

Hogyan fogadtak a szuleid, hogy a parodhoz koltozol?

Figyelt kérdés
Osszekoltozest tervezunk a parommal, en vagyok a no, huszoneves. A szuleim ugymond "regimodiak", meg nem szoltam nekik errol, anyukam azt sem nezi jo szemmel, hogy neha nala alszom, azt pedig meg ugysem fogja, hogy hazassagkotes elott odakoltozzek. Hogyan talaljam a helyzetet? Jo a kapcsolatunk, nem akarom, hogy megromoljon.
2016. júl. 25. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki,hogy megérted őt is, de fogadja el,hogy ti másképp gondolkodtok.Szeretnétek jobban megismerni egymást házasság előtt.Magyarul nem akarsz beleugrani egy házasságba úgy,hogy előtte nem éltetek együtt.Mert sok minden derül ki lakva(hogyan áll a házimunkához,pénzügyekhez stb). Szóval próbáld elfogadtatni vele,hogy te így látod jónak.

Huszonévesen amúgy örülniük kéne ennek, nem visszatartani

2016. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Régimódi, nem régimódi... Fel kell ébredni, 21. százat van. Én párommal lassan 10 éve vagyok együtt, már van egy kislányunk is. Nem vagyunk összeházasodva, hogy miért, csak. Nem vagyok házasságpárti, ez ilyen egyszerű. Fél év együtt járás után költöztünk össze, aztán kb 6 év múlva szét (nem a kapcsolatunk romlott meg, más tényezők voltak), majd rá egy évre kb újra összeköltöztünk. Neki az apja kicsit régimódi (volt), de úgy néz ki "jól nevelhető", legalábbis pár dologban sikerült csiszolni az évek alatt. Párom szerint régebben hallani se akart volna ilyesmiről (van páromnak egy jóval idősebb nővére). a szülő elvileg a legjobbat akarja a gyerekének, ha látják rajtad, hogy ez a legjobb, akkor nem lesz gáz. Ha mégis megy a szájhúzás, akkor meg mész úgy. Huszonéves vagy, gondolom melód is van, meg párodnak is, innentől, ha van hova menni, akkor tied az utolsó szó.
2016. júl. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Úgy értem, hogy régimódi VOLT az apja, hogy most már annyira nem ragaszkodik görcsösen az "ősi elvekhez". Vagy simán csak beletörődött, hogy a lánya egy ilyen fafejű címeres barmot szedett össze, mint én vagyok :)

F32

2016. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha emiatt megromlik...hm...

Fél év után költöztem össze barátommal ès 10 ève együtt vagyunk. Pedig akkor még 20 sem voltam.


Amit első írt az nagyon jó!

2016. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!