Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbe fogadtak és meg szeretn...

Örökbe fogadtak és meg szeretném találni az igazi anyukámat de a mostoha anyukámnak nem akarok szólni mert nem szeretném hogy fájjon neki. Nincs valami oldal ahol meg tudnám találni? Faecbookon, googlen kerestem már de nem találtam meg.

Figyelt kérdés

2016. máj. 31. 16:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz valamit a biológiai anyukádról?
2016. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz róla már így is valamit, mondjuk a nevét, akkor nem fog menni, mert akkor valószínűleg csak a hivatalos iratokban szerepel. Az is lehet, hogy kérésre sem adják ki a nevét, nem tudom, Magyarországon van-e erre jogi szabályozás.
2016. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem akkor fájna a mostoha anyukádnak, ha nem szólnál neki. Beszéld meg vele, hiszen ha megtalálod anyukádat, nem tudhatod, hogy merre visz az út, tartod-e vele majd a kapcsolatot. Ezt semmiképpen nem lehet és nem is érdemes eltitkolni, nagyobb törés a kapcsolatotokban a titok, mintha most őszintén elmondom.
2016. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A nevét tudom.meg azt h hol lakik (város)
2016. máj. 31. 17:04
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Most akkor mi a kérdés ha mindent tudsz? enni erővel menny és látogasd meg.
2016. máj. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

3-asnak 100 %-osan igaza van.

És ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem biztos, hogy a biológiai anyukáddal való találkozásnál úgy alakulnak a dolgok, ahogy ideálisnak tartanád.


Lehet, nem kíváncsi Rád, megbánt, stb.

Akkor hogy akarod titkolni a Téged gondosan nevelő jelenlegi anyukád előtt ?(és szerintem nem mostoha, ha örökbe fogadtak, inkább úgy mondanám: van a szülő anyád és a nevelő anyukád) Igen, ez valóban jobban fájna neki, mintha nyíltan elmondanád, hogy kíváncsi vagy rá, s esetleg még segítene is keresni...

2016. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Az RtlKlubon a Lilunak van egy ilyen műsora. Privátban Írd le a várost!
2016. máj. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
5%
Hát megtaláltalak?:o Gyere kincsem, várlak haza! :)
2016. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Azt ugye tudod hogy minimális az esélye hogy a vér szerinti anyád látni akar? Gondolom oka volt hogy nem tartott meg. A legcsúnyább dolog lenne a szív szerinti anyukáddal szemben, ha titkolóznál, én hatalmasat csalódnék benned.
2016. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Én szólnék a helyedben a mostohaanyukádnak. Ha örökbe fogadott és felnevelt, eléggé szeret, hidd el.

Még az is lehet, hogy tudja, ki az igazi, csak a megfelelő időt várja, hogy téged érdekel-e.

2016. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!