Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözni akarok! 16 éves...

Költözni akarok! 16 éves vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok..

Nagypapámmal élek mivel apukám külföldön dolgozik

Édesanyám eldobott magától 2 hónapos koromban!

Nevelő anyukám nevelt 9 évig,de aztan elváltak mivel anyu(mostoha)nem bírta a távolságot..így kerültem nagypapámhoz mivel apámnak fontosabb volt az hogy kinnt legyen külföldön.!

De nem jó a viszonyunk se papámmal se apukámmal így mostoha anyukámhoz szeretnék költözni de apám hallani se akar erről..

Próbáltam már gyámüggyel de mivel apám nem engedi így nem sikerült az áthelyezés..

Mit tegyek még?

Nem érzem magam jól itthon mindig csak menekülnék de bezártak..alig mehet anyukámhoz heti 3x mehetek 2 órára!

(Elfelejtettem írni hogy közbe mostohaanyukám és édesapamnak lett egy fia)

Öcsivel is alig lehetek!

Probálkoztam már mindennel de nem sikerült!

Valami ötlet?

Nagyon megköszönném,válaszaitokat várom!



2016. ápr. 4. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Eltűröd még valahogy azt a 2 évet amíg 18 leszel, aztán mehetsz amerre látsz. Sajnos ennél racionálisabb lehetőséged nem igazán van.
2016. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mostohaanyud találjon ki vmit, ha tényleg bír megoldja, ha lehetséges.

vagy ja, marad a 2 év amíg nem leszel 18.

2016. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem közvetlenül apáddal élsz, akkor ezt a gyámügy nyilván méltányolni tudja.
2016. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg apukáddal beszélni.mivel a a gyámod csak a beleegyezésével fog menni.mondd meg neki hogy, te a mostoha anyukáddal szeretnél lennie mert az egyetlen anya akit valaha ismertél és hiányzik neked plusz a kisöcséd is.mondd el neki, hogy egyáltalán nem érzed magad jól a papádnál és még ráadásul ö sincs ott veled.szerintem csak akkor érsz célt ha nagyon kedvesen beszélsz vele plusz a mostoha anyukádat is kérd meg, hogy beszéljen vele, ha nem is miattad de legalább az öcséddel lévö szoros kapcsolat miatt engedje meg.arra figyelj, hogy semmiképp ne menjen át veszekedésbe mert akkor biztos nem fogja engedni.szülökkel csak úgy just elöre ha majdhogynem "baráti" kapcsolatot àpolsz velük;)
2016. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben a mostohaanyad az apad partnerét jelenti, kitárt, hogy az apad beleegyezése ellenére oda koltozhess
2016. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!