Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam...

Hogyan tegyem túl magam rajta, hogy a párom már volt nős?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatal még, és borzasztóan ragaszkodó. Kiskorában meghalt az anyukája, és úgy érzem ehhez van köze. A nagybátyja és a nagynénje nevelte fel, jóban van velük, de csak a nagybátját emlegeti. Apja jobban volt, az anyját akarta pótolni, ezért nagyon ragaszkodott a volt párjához aki ezzel visszaélt. A nő felvetette neki a gyerek kérdést, ő meg belement, mert minden álma volt egy kislány, aki meg is született. Volt esküvő, nem is akár milyen, de párom nem akart vele hitelt felvenni házra, és ezen összevesztek. A nő beadta rögtön a válópert, és nem hagyta hogy párom lássa a kislányt, ezért ő meg beperelte. Ment is a huzavona jó sokáig, de még el sem váltak, mikor a nő újra terhes lett az új hapsijától. Ahogy ők elváltak, férjhez ment, vele fel tudta venni a csokot mindkét gyerekre, páromnak meg majdnem idegösszeomlása lett az egész miatt, ezért a pert is feladat. A kislány maradt az anyjánál, az új férjét Hívja apának, stb... Úgy látom, hogy az én párom mindezt már elfogadása. Februárban költöztünk össze, és hozzám is nagyon ragaszkodik, de a család szerint ez más, mert én nem használom ki, és párom velem sokkal merészebb (mert velem felvenni hitelt, ha már amott ez volt a baj, pedig nem is vagyunk annyi ideje együtt, és még ezer apró dolog, ami miatt érezzük, hogy bízhatunk a masikban).

Csak nekem ez a gyerek téma.... 25 vagyok a párom 27. Végig csinált ennyi idősen egy válást és egy gyermekelhelyezési pert. Látom rajta, és mondta is, hogy velem újra akarja kezdeni, és ez menne is, hiszem imádom, a legédesebb ember, akit ismerek, és sosem fogom megérteni, hogy tudták ennyit bántani, de sosem második feleségnek szántam magam... félek, hogy ezen a részen sosem leszek túl, mert én ilyen vagyok. Nekem kell az, hogy mindent egyszerre tapasztaljunk meg elsőként (a házasságot, a szülést), de vele már mindaz megtortent egyszer, amiről én álmodok. De őt akarom,ebben biztos vagyok, ezért is akarok túllépni ezen. Voltatok már hasonló helyzetben? Éreztetek hasonló dilemmát?


2016. júl. 20. 13:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mondjuk azért tehetne a párod,hogy a gyerekével jó kapcsolata legyen, ne az anyja új férjét nevezze apának stb.. ez a párod hibája
2016. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Fizet persze. Nem is keveset, de nem számít a pénz
2016. júl. 23. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!