Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a gyerekek miatt egyutt...

Csak a gyerekek miatt egyutt maradni boldogtalanul evekig?

Figyelt kérdés
Nem tudom valason adjam a fejem ket kisgyerek van 3 es 4 evesek nem erzek semmit a gyerekek apja irant ... 5honapot kulom voltunk most ujra egyutt megprobaltuk de szamomra nem megy...
2016. júl. 16. 08:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Ami nem megy nem kell erőltetni.
2016. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
De azért szültél neki... annó. Azzal szoktunk gyerekeket(többes szàmon a hangsúly) vàllalni akit mindennél jobban szeretünk. Egy tévedés megesik de 2 ...
2016. júl. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A gyerekek nem tevedesek!!! Honnan tudod miert lett vege anno ami miatt ez van?hat kedveskem koszi
2016. júl. 16. 08:55
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Csak a gyerekek miatt nem érdemes. Ha tényleg nem megy, és nem érzel semmit a férjed iránt, akkor jobb lesz külön.
2016. júl. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
A gyerekek érdeke nem az, hogy anya meg apa együtt maradjon és hazugságban, látszólagos boldogságban éljenek. A gyerekek érdeke az, hogy a szülei boldogok és elegedettek legyenek, mert akkor tudják nekik is a maximumot nyújtani. Ha ez csak külön megy, akkor az a megoldás
2016. júl. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

NEM szabad csak azért együtt maradni, mert hogy a gyerekeknek az jó. abszolút nem! nem idióták, látni fogják rajtatok,hogy nem éreztek semmit egymás után. ez nem túl jó szülői minta.

inkább nőjenek fel csonka családban, mint hogy ilyen párkapcsolatot lássanak maguk előtt. hidd el,hogy a későbbi párkapcsolataiba igenis beleszámít,hogy kisebb korukban mit láttak maguk előtt.

és nem mellesleg nektek sem lenne jó még pár évtizedet leélni egymás mellett, úgy hogy közben nem szeretitek egymást, esetleg szeretőt is tartotok. nincs értelme. ami nem megy, nem kell erőltetni. adjátok be a válást és szépen költözzetek külön. nem muszáj hétvégi szülőnek lenni, lehet közös felügyelet is. de ne éljetek együtt.. mindketten éljétek a saját életeteket. lehet pár éven belül mindketten újra házasodtok. és boldog lennétek. de ha egymás mellett maradtok muszájból, akkor senki nem lesz boldog. a gyerekek se. komolyan mondom, hogy megérzik,hogyha nincs rendben köztetek a dolog.

tudok olyat, ahol a szülők a gyerek 18. szülinapja után váltak el és költöztek szét. előtte majd 10 évig csak egymás mellett éltek, de nem voltak igazából együtt,csak a gyerek kedvéért színleltek.. és eléggé megviselte a gyereket és mint írtam kihatott a későbbi párkapcsolataira ,hogy ilyen mintát látott.

rengetegen nőnek fel úgy,hogy a szülei elváltak. inkább ez, mint hogy ne szeressétek egymást és csak veszekedjetek meg mással legyetek.

2016. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
Én a saját szüleimnél azt tapasztaltam hogy jobb emberek és szülők külön. Így esélyük lett a szeretetre olyan személyektől akik valóban boldoggá teszik őket. Lényegében így számomra is teljes értékű szeretetet tudtak nyújtani. Nem az feszéjezte őket hogy egymással csatázzanak.
2016. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%
én is kénytelen vagyok járni ebben a cipőben, hogy márcsak a gyerek miatt élek vele. elhidegültünk egymástól 17 év után. (ez a gyerek olyan gyerek, aki képtelen elfogadni, hogy az apjával már nincsen semmi, és mással vagyok boldog--alkalmadtán.).
2016. júl. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Csak a gyerek miatt nemhogy nem érdemes, de nem is szabad. Ott mindenki szenved, szülők, és gyerekek egyaránt. Arról nem is beszélve, hogy a gyerekek így nem úgy nőnek fel, hogy látnák, hogyan is kellene kinézni a normális felnőtt kapcsolatoknak.
2016. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%

"Honnan tudod miert lett vege anno ami miatt ez van?"


Nem tudjuk, beavatsz minket? vagy csak pufogtassuk a frázisokat az éterbe.

2016. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!