Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :\\\

Mit csináljak? :\\\

Figyelt kérdés
Apukám testvére simogatja a combomat és kellemetlen kérdéseket tesz föl,szökőévente egyszer látom és akkor is mindig belemászik a magánszférámba,nagyom idegesítő.Ő már a 40-es évei végén jár,férfi,én egy 14 éves lány vagyok.Szólni nem merek.Mit tegyek?

2016. júl. 6. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van e? 8 éves korod óta? ha jól számlok, akkor 8-12-14. Ha igaz, akkor beszélj a szüleiddel. Ne érezd kellemetlennek. Neki lesz az, ha igaz. Akkorát kp apudtól, hogy felállni nem fog.
2016. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mersz szólni? Mitől félsz? A szüleid neked fognak hinni, ez 100%. Muszáj elmesélned nekik, mielőtt még nagyobb baj történik.
2016. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 6. 20:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen rokonom, apámnak a keresztapja folyton a seggemre csap, meg ölelget és mindig azt mondja, hogy milyen szép vagyok és kérdezget, hogy van-e már barátom. Volt már durvább is, amikor részeg volt de azt nem írnám le. Szóltam apának, nem tudom mit mondott vagy mit csinált, de azóta az ürge nem mer még mellém leülni se.
2016. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szükséges trágárkodnod, de hangosan és érthetően kérd meg, hogy ne tapogassa a combodat. Figyelmeztesdgérd meg, hogy ha nem hagyja azonnal abba, szólni fogsz a szüleidnek. És szólj is. Akkor is, ha abbahagyta. Ha a szüleid nem vennének komolyan menj tovább a rokonságban, míg nem találsz valakit, aki segít.

Végső esetben hívd fel a Kék Vonalat.

Mindez akkor is igaz, ha cigány, sváb, örmény, román vagy bármilyen nemzetiségű lennél.

2016. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,csak pont az abaj,hogy nem merek rászólni,és amit leírtam (a simogatást,kellemetlen kérdéseket) apám szeme láttára csinálta.Bár szerintem a kérdéseket nem hallotta apukám,mert azoka suttogta.Nem tudom,hogy ha apám ez ennyire nem zavarja,nem -e reagálom túl a dolgot,csak nagyon zavar...:\

A "kedves" #4-esnek meg üzenem,hogy nem vagyok cigány,de gondolkozzon el pár dolgon.

2016. júl. 6. 21:23
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor két lehetőség áll fenn. Vagy az, hogy édesapád még a gyereket látja benned, és eszébe sem jut, hogy a testvére veled szembeni viselkedése szexuális töltetű. Talán azt gondolja, hogy a simogatás olyan, mint amikor pl. ő csapott rá a fenekedre játékból kis korodban. A másik lehetőség az, hogy apád egy féreg, aki képes végig nézni, hogy molesztálják a gyerekét, mert vagy nem érdekli, vagy izgatja a dolog. Mindkét esetben beszélned kell vele. Ha nem használ, az iskoládban lévő családvédelmi felelőshöz kell fordulnod, de nagyon sürgősen!
2016. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Csak tényleg félek,hogy túlreagálom és/vagy félreértem a dolgot.

2016. júl. 6. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot nem lehet túlreagálni, mindenképpen kérj segítséget!
2016. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
oki
2016. júl. 6. 22:36
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!