Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :\\\

Mit csináljak? :\\\

Figyelt kérdés
Apukám testvére simogatja a combomat és kellemetlen kérdéseket tesz föl,szökőévente egyszer látom és akkor is mindig belemászik a magánszférámba,nagyom idegesítő.Ő már a 40-es évei végén jár,férfi,én egy 14 éves lány vagyok.Szólni nem merek.Mit tegyek?

2016. júl. 6. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem lehet, hogy az apja tesója is a gyereket látja benne? Gondolom pelenkás korod óta ismer, mégis mi a cart akarna tőled? Sötétbőrüeknél előfordul a beltenyészet, de ahogy írtad, Te nem vagy az. Nem gondolom, hogy szeretne tőled bármit is. Kivéve ha az érdekli, hogy milye bugyi van rajtad...
2016. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%

A 4-est töröltettem, köszönet a moderátorok nak, egy perc alatt sikerult.

Van, akinek mindenről "az" jut eszébe, es fröcsög, ciganyozik, ahol lehet. A beltenyeszetes válaszoló is megérdemelne.

Kérdező: a te tested, te döntöd el, ki meddig mehet el. Tiszteld magad es követelj tiszteletet. Annak adok igazat, aki hangosan raszolna, es jeleznem a szüleimnek. Egy ütést is beigerhetsz, ha nem hagyja abba. Ezt ugy hívják, molesztalas.

Üdv,

Egy molesztalt

2016. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért majd írd le légy szíves, hogy mi volt.
2016. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Hiába vagy kiakadva, a 11-es nem valótlant írt, találkoztam már pár ilyennel. Az, hogy neked nem bírja bevenni a gyomrod az más kérdés, attól még igaz. Mindenesetre a kérdező szerintem beszélje meg az apjával, mert lehet h félreérti. Nem tartom valószínűnek h az apja testvére akarja molesztálni azt akit már akkor is ismert amikor az illető még nem volt szobatiszta...

Nekem is volt egy ilyen családbará ismerősöm aki 17 éves koromig ütögette a combomat meg hülyeskedett, akkor fura volt, de most már h 28 vagyok nem csinálja. Csak benne is benne volt h pisis korom óta ismer és nem fogta fel h felnőttem.

2016. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mondd el apukádnak és anyukádnak is! Nem kell megvádolni, csak mondd azt, hogy téged nagyon zavar, hogy simogatja a combod és nagyon rossz érzésed lesz tőle + idézz egy kellemetlen kérdést s, amit fel tett neked. A szüleidnek ebből le kell esnie, hogy valami nem stimmel! Ha mégsem esik le nekik, ne hagyd annyiban kérd meg apukádat, hogy mondja meg neki, hogy ezt ne csinálja többet.
2016. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak mond el otthon nyugodtan. Ha pedig megint megtörténne akkor kérd meg jó hangosan hogy mindenki hallja, hogy vegye le rólad a kezét. Sose legyél vele kettesben. Sőt ha kérdezne valami kellemetlent, arra is fennhangon válaszolnék hogy "Dehogy ..(itt elismétled amit mondott)..."

Állj ki magadért!

2016. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. júl. 7. 22:08
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!