Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem támogat, hogy...

Miért nem támogat, hogy elérjem a céljaimat?

Figyelt kérdés

Az életemnek volt egy kisiklott szakasza ami szerencsére helyre jött.

Most eljutottam odáig, hogy szeretnék elvègezni egy főiskolát.

A páromon viszont nem látom, hogy támogatna benne. Kicsit úgy lerázza magáról ezt a dolgot, ha szó esik róla akkor elnevetgéli de ennyi.


2016. jún. 27. 16:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Közös vállalkozásunk van, ami szerencsére jól megy így az anyagi része nem akadály. Illetve mivel közös kasszán vagyunk, nincs te pènzed-én pénzem. Minden megy a közösbe.

Egy szóval nem mondta, hogy ne menjek.

Csak olyan jelentéktelen dolognak tartja az egészet.

2016. jún. 27. 16:45
 12/22 anonim ***** válasza:
14%
Hát kérdező, úgy könnyű közös kasszán lenni hogy te szinte semmit nem teszel bele és a másikkal akarod finanszíroztatni. Főleg hogy azért adjon ki eys csomó pénzt, ami az se biztos hogy megtérül neki, hiszen nem biztos hogy még akkor is együtt lesztek mikor végzed. És nem, nem csak mentális támogatást vársz.
2016. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mivel írtam, hogy közös a vállalkozásunk én is elég sok mindent tettem bele mindenhogy plusz munka mellett is.

De nem vagyunk egyforma felfogásúak.

2016. jún. 27. 16:56
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Ha egyenesen rákérdezel mit mond? Nem lehet hogy attól tart, hogy kevesebb időd lesz a háztartásra és a gyerekre és ezeket neki kell elvégeznie majd?


12: elmehet apuka is gyed-re és máris megoldódik a kérdés. Persze ilyet Magyarországon gondolni sem lehet; a nő legyen boldog hogy "eltartják" és ugráljon úgy évekig ahogy a párja akarja, csak mert KÖZÖS gyerekük született.

2016. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én azért mindenképp megpróbálnék államilag finanszírozott képzésbe bekerülni. A főiskolának haszna is volna, nem csak egy papír lenne?
2016. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ha mondom neki akkor mondja, hogy ha szeretnék akkor menjek. Így ennyivel lezárja a dolgot. Megkerdeztem, hogy miért veszi így félvállról akkor volt az ominózus nevetés, hogy szerinte ez nem olyan fontos.

Levelezőre mennék, igy az itthoni dolgokat ugyan úgy eltudom végezni.

2016. jún. 27. 17:09
 17/22 A kérdező kommentje:

Haszna is lenne mert szeretnék ebben dolgozni.

Egyelőre levelezőn ebben a szakban nem találtam államilag támogatottat.

2016. jún. 27. 17:11
 18/22 anonim ***** válasza:
46%
hr képzés? az inkább vmi okj-nek tűnik, mintsem diplomásnak. Akkor meg sok értelme nincs, egy felsőfokú okj képzés 2-2,5 év, a bsc 3,5. Csak időpazarlás.
2016. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Pedig diplomás képzés.
2016. jún. 27. 17:29
 20/22 anonim ***** válasza:
22%

"Ha mondom neki akkor mondja, hogy ha szeretnék akkor menjek. Így ennyivel lezárja a dolgot. "


Mégis, mit kellene tennie ezen felül? Ez böven elég támogatás, vagy szerinted körbe kellene ugrálnia emiatt?


Kezdd el, végezd el és utána majd meglátod, hogy mire lehet egyáltalán használni, mert szerintem nem sok mindenre.

2016. jún. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!