Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le magam...

Hogyan szoktassam le magam erről? Valaki tegyen már helyre, hogy tisztán lássak!

Figyelt kérdés

Sajnos megint egy családos ember szeretője lettem. Az előző kapcsolatomban is szerető voltam, mikor annak vége lett meg is fogadtam, hogy soha többet nem verek át senkit, sem magamat, nem hazudok, nem bújkálok. Erre megint beleestem ugyanabba a gödörbe. Kezdem azt hinni, hogy én csak az ilyeneket vonzom be. Középkorú családosokat. Nagyon megvisel hogy süllyedhettem ennyire mélyre. Két érzés van bennem: hogy nekem is kell a testiség, a szeretet, és a szerelem, a kaland. És hogy nőnek érezzem magam. 23 éves nő vagyok, fiatal, most akarom megélni a szerelmet. Nem vagyok qrva ne értsetek félre, nem fekszem le fűvel fával, csakis szerelmet keresek de ha egyszerűen nem tetszik egy korombeli fiú sem, akkor miért ne járna nekem ennyi. A másik pedig hogy belebetegszem ebbe az egészbe, és hogy néha közel állok a begolyózáshoz. Elég elképzelnem, hogy a szüleim, akik tisztességes emberek, a barátaim és a munkatársaim mekkorát csalódnának bennem, ha megismernék ezt az oldalamat. Hogyan tehetnék ez ellen? Nem vagyok áldozat típus sem, tudom uralni a férfiakat. Nem a pénzért csinálom. Az nem érdekel. Egyszerűen nem szeretek várni. Vannak korabeli udvarlóim is de ők olyan éretlenek. Félek attól is hogy idő előtt kiégek. Hogy mire találkoznék a nagy szerelemmel, elfásult és elhasználódott leszek. Olyan beteges, 23 évesen ez az egész. Az előző pasim 40 volt, a mostani meg 54. Ez annyira nem normális! Vajon miért csinálom ezt magammal? Mi a véleményetek rólam?


Kérlek józanitsatok ki! Nagyon el vagyok keseredve.


2010. ápr. 13. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy férfit NEM uralni kell,hanem megtartani,ezt jegyezd meg jól!Megtartani pedig csak azt lehet,akit szeretsz,és aki viszont szeret!Igaza van minden eddigi válaszolónak,nagyon jókat írtak,érdemes megfontolni a tanácsaikat.Szerintem is félsz egy igazi kapcsolattól,és ezért menekülsz ilyesmikbe.Viszont én az írásodból azt is leszűrtem,hogy egy intelligens,értelmes nő vagy,aki tisztában van a hibáival.Ha pedig már tisztán látod,mit szúrsz el,és hogyan,akkor már csak meg kell tenned a következő lépést.Gondolj annak a férfinak a családjára,feleségére,és képzeld magad bele a helyzetükbe.Gondolj arra,hogy itt nem elsősorban egy,hanem minimum három ember életéről van szó,és az nagyon nem mindegy.Több önbizalom kéne,hinni abban,hogy Neked is lehet normális,rendes kapcsolatod,mint másnak.Eddig csak kihasználtak,az meg ugye Neked sem jó.Másrészt tudnod kell uralkodni magadon,és lehetőleg nem belefolyni mások életébe.


Tudom,könnyen magyarázok.Azért fontold meg a tanácsokat,szerintem teljesen hasznos tanácsokat írtak Neked.

2010. ápr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én komolyan nem értem az ilyen lányokat, mint te.

én is szeretem az idősebb férfiakat, de csak olyan jöhet szóba, AKI NINCS ELKÖTELEZVE. én ezt nem tudnám megtenni senkivel...nagyon gáz egy kapcsolatban harmadiknak lenni.

úgy beszélsz az idősebb férfiakról, mintha törvényszerűen mind házas lenne..

válassz olyat, akinek nincs családja.


ha már említetted a szüleidet...akkor képzeld magad a másik oldalra. tegyük fel, hogy apukád valami fiatal pipit tartana anyukád mellett, és mondjuk tudomást szereznétek róla. hogy éreznéd magad? mit gondolnál, mikor anyukád szomorú szemeibe néznél? és mikor az apádra néznél? és legfőképpen, mit gondolnál arról a lányról, aki tönkretette a családodat?

21/L

2010. ápr. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!