Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Költözzek?

Mit tegyek? Költözzek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a szüleim külföldre akarnak menni dolgozni de én nem szeretnék menni,meg nem akarom hátra hagyni az itteni életem akár 3hónapig sem,mert tudom hogy erre a kapcsolatom is rá menne. A párom azt mondta költözzek hozzá,és nagyon gondolkodok rajta. Anyuéknak minden egyes alkalommal mondom hogy én nem szeretnék menni,de ők erre azt mondják hogy pedig fogok menni amíg rájuk vagyok utalva. Annyira stresszelek ezen az egészen hogy már élni sincs kedvem,főleg hogy így is elég stresszes meg szorongós vagyok,és biztos hogy kint bekattanék. A barátomat meg nem szeretném el veszíteni. Kérlek segítsetek!

2016. jún. 17. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Ja, költözz a párodhoz, és tőle fogsz függeni, nem szüleidtől. Csődörből vödörbe.
2016. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lassmich Ruhe ***** válasza:

Isten hozott a felnőtt életben. Ez az a hely, ahol döntési alternatívákat mérlegelünk, végiggondoljuk hogy lehet kicsit jobb, vagy kevésbé rosszabb, és a saját felelősségünkre választunk.


1., A szüleiddel maradsz akkor feltételezem maradsz a biztos közegben, fizetnek mindenedet, Neked csak tanulnod kell, Uram bocsá' külföldön ha dolgozni akarsz, azt is lényegesen több pénzért teheted meg, van esélyed egy értelmes egzisztencia kialakítására.


2., Itt maradsz a barátodnál, munkát vállalsz, vagy tudsz mellette majd tanulni, vagy nem, vagy együtt maradtok, vagy nem, lehet hogy nagyon jó lesz a vége, és lehet az is, hogy a híd alatt kötsz ki.


Gondolj végig minden eshetőséget, és ezek alapján hozd meg felnőtt értelmes lényként a döntésedet.


Ja és az ne legyen már baj, hogy a szüleid megmondják hogy mit csinálj, meg is fogják amíg ők tartanak el, tudod aki fizet...

2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!