Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözzek el? Anyu élettársa...

Költözzek el? Anyu élettársa rámszállt.

Figyelt kérdés

7 éve vannak együtt. Mostanában sokat szokott nézni engem, meg be szokott szólogatni, ami eddig nem zavart, de mostmár jelent is valamit, nem csak viccel vele... Ma hìvott oda magahoz beszélni... El attól a szobától, ahol anya volt. És mondta, hogy "bocsánatot kérek a tegnapiért, amikor nagyon megbámultalak... gyere közelebb, anyàd ne hallja. Láttam, hogy zavar, de nem tudtam megállni. Nagyon tetszett a látvány." Közbe áradt belőle a büdös piaszag, mindennap iszik. Anyának nem akarom elmondani... Nekem hinne, de lehet félreértés volt. Vagy csak ezzel nyugtatom magam. :( az élettársa kigyúrt férfi, aki egy idegen kocsiajtaját kiszedte a helyeről amikor az felidegesitette. Ez a másik dolog, amiért nem merek én erről beszélni...


18 éves vagyok, féléve betegsèggel kezelnek, ami miatt suliból is ki kellett iratkoznom, dolgozni nem tudok még pár hónapig. De amint képes leszek, szerintetek költözzek el? Vagy van valami mas megoldás is erre?


Köszönöm szépen a válaszokat előre!


2016. márc. 23. 02:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Mond el anyukádnak mindenképp, ha fontos neki a gyereke, akkor lépni fog az ügyben.
2016. márc. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Feltétlenül szólja anyukádnak, vagy megbízható rokonodnak! Ez nem játék.é Nálunk ugyanez volt, bár kellemetlennek találtam, de nem szóltam senkinek. A nevelőapám megerőszakolt. Még ma sem vagyok túl lelkileg rajta.

Jó ha tudod: Az ilyenek szemében, ha nem állítod le még eben a szakaszban, Úgy tűnhet mintha akarnád a közeledésüket. Pedig milyen undorító... Kikezdeni a párja lányával...

2016. márc. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
nehogy már te költözz el a perverz pasija miatt...mondd el anyukádnak...amúgy biztos nem te vagy az egyetlen lány akire csorgatja a nyálát,lehet már fèlre is lèpett. mondd el anyukádnak, remèlhetőleg kidobja ezt a barmot.
2016. márc. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
6%
Lehet hogy egy félre értés, ezt is írod. Ha bocsánatot kért . Azt nem írod hogy te mit mondtál neki a bocsánat kérésre.
2016. márc. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha még bocsánatot is kér érte,akkor azt nem lehet félreértésként kezelni,az egy biztos dolog,nem azt mondta,hogy remélem nem értettél félre. Én tuti elmondanám. Sajnálom! Nekem egyszer az egyik szomszéd mondott ilyeneket,együtt utaztunk haza autóval,hogy elmond egy titkot,nagyon rám van indulva,és szívesen "megtanítana" egy-két dologra. Köpni-nyelni nem tudtam, erre mikor be kellett volna kanyarodni az utcánkba,tovább hajtott. Rászóltam,hogy mit csinál, erre hogy hát hallgatás=beleegyezés. Megmondtam,hogy azonnal vigyen haza és szégyellje magát, 16 vagyok, mit gondol magáról. Hazavitt. Többet nem utaztam vele, kerültem, ahogy tudtam.
2016. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Nagyszülőkhöz nem tudsz menni?
2016. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

Rossz tanácsok...

Költözz.

2016. márc. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

nem értek egyet a 7. válaszolóval.

nem neked kéne elköltözni otthonról, hanem anyukád élettársának.

ráadásul hogy tudnál elköltözni,hogyha betegség miatt még suliba se járhatsz? először fejezd be a sulit, legyen végzettséged. utána dolgozz és költözz el.

anyukádnak mondd el , hogy mit mondott neked. amúgy is jobban jár,hogyha megszabadul tőle. alkoholista, kocsiajtókat tép le, rámozdul a párja lányára..szép!

2016. márc. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

10: anyaddal hiaba beszelsz, ugyse fog tenni semmit.


Vagy koltozol, vagy beszerzel magadnak egy nala erosebb/kigyurtabb baratot, az majd helyreteszi a burajat.

2016. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
60%
rögtön beszéld meg anyáddal,nem kell félni tőlle,ha nem tudja anyád kezelni a legcsekélyebb támadására rendőrt hívjál. miért is engedted eddig suttorogni anyád hátamögött?
2016. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!